Hepsiburada.com kurucularından Kaan Dönmez, Hizlial.com Genel Müdürü oldu
E-Ticaret

Hepsiburada.com kurucularından Kaan Dönmez, Hizlial.com Genel Müdürü oldu

Gold Grup bünyesinde 2007 yılında kurulan Hizlial.com, bilgisayardan beyaz eşyaya, mobilyadan kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Türkiye'nin önemli e-ticaret markalarından biri. Müşterilerine 27 ayrı kategoride 400 binden fazla ürün sunan Hizlial.com, Android ve iPhone'lar için özel olarak geliştirdiği mobil uygulamalarıyla da dikkat çekiyor.

Cirosunu bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 98 artırarak hızlı büyümesini sürdüren Hizlial.com, bugün yaptığı açıklamada e-ticaret'in güçlü isimlerinden Kaan Dönmez'i Genel Müdür ve Yönetici Ortak olarak bünyesine kattığını açıkladı.

Profesyonel kariyerine 1997 yılında başlayan Kaan Dönmez, geçmişindeki Hepsiburada.com, Vatan Computer ve Morhipo gibi önemli e-ticaret markalarıyla dikkat çekiyor.

Hepsiburada.com'un kurucularından olan Dönmez, tam 11 sene Hepsiburada.com çatısında çalıştı. Son üç senedir de kuruluşunda da bizzat görev aldığı Morhipo'da genel müdürlük görevini üstlenen Dönmez, bugünden itibaren Hizlial.com için çalışacak.

Hepsiburada ile birebir aynı iş modeline sahip olan Hizlial.com'un başına geçen Kaan Dönmez'in yeni bir Hepsiburada yaratıp yaratamayacağını hep beraber göreceğiz.

Yorumlar (8)
 1. Mehmet Mutlu Mehmet Mutlu

  Hizlial cok buyudu fakat basina kimi koyarsaniz koyun hepsiburadanin kurucusunuda koysaniz farketmez. Ati alan uskudari gecti mantigiyla yaklasiyorum bu konuya.

 2. Volkan Küçük Volkan Küçük

  bu iki firma arasındaki fark:

  google aramaları ve fiyat karşılaştırma sitelerinde görebildiğim hızlı al ile aklıma ilk gelen ve parmaklarımın direk olarak yazdığı hepsiburada.com.

 3. Ersin Eroğlu Ersin Eroğlu

  İnşallah hizlial.com'da hepsiburada gibi olmaz.

 4. bence hızlı al fazla görsel olarak iyi olmasada arama sonuçlarında iyi

 5. Iş Ilanları Iş Ilanları

  Marka bilinirliğini arttırabilirse uzun vadede belki.

  Hepsiburada ile Hızlıal arasındaki fark, Google ile Yandex arasındaki fark gibi :)

 6. Hizlial.com çok hızlı büyüyor ve gerçekten de iyi hizmet veriyor. Ben de son zamanlarda çoğunlukla tercihimi hem fiyat avantajı hem de çözüm odaklı yaklaşımı hepsiburada.com'dan daha iyi olduğu için hizlial.com'dan kullanıyorum.

  Kaan Bey Hepsiburada'nın çok iyi konuma gelmesi için emek verenlerin başındaydı. Aynı başarıyı hizlial.com'da da gerçekleştireceğini düşünüyorum. Umarım hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından hepsiburada.com'un şu anda içinde bulunduğu duruma düşmeden büyümeye devam ederler.

 7. Mustafa Kural Mustafa Kural

  Hızlıal e-ticaret sektöründe kendi alanında ilk 5'in içinde olma noktasına gelmişken Kaan Bey'i yönetici ortak almış olması şaşırtıcı. İyi bir maaşla istihdam edebilirdi ama ortaklık çok fazla bence. Ancak tabi ki Kaan Bey Hizlial'ı bir Hepsiburada yapamasa da ereyon, aynigunkargo gibi sitelerle olan rekabetinde hep bir adım önde tutacaktır gibi geliyor

 8. İbrahim Öyken İbrahim Öyken

  Hepsiburda ne oldum sendromuna girdi müşteri memnuniyeti hangi seviyede teslimatlardaki gecikme ve senkronizasyon sorunlarının bizzat yaşadım yazılan müşteri yazılarını okuyup değerlendirmeden telefona sarılıp müşteriye karşı savunmaya geçiyorlar müşteri temsilcileri yetkisiz ve karsısındakine sadece ne nasıl öğretildiyse öyle davraniyor bu müşteride hoşnutsuzluk yaratıyor empati kuramıyorlar ben kişisel olarak yaşadığım bir olayla alışveriş listemden hem bu siteyi hemde birlikte calistiklari yurtici kargo firmasini çıkardım ben bir suya atılan taşım artık bunu her yer ve zamanda anlatmayı tüketici bilincini gelistirmek olarak vazife edindim