Webrazzi PRO'ya toplu alım için Startup ve Kurumsal paketleri eklendi
Yenilikler

Webrazzi PRO'ya toplu alım için Startup ve Kurumsal paketleri eklendi

webrazzi-proProfesyoneller için Bilgi Merkezi Webrazzi PRO, geçtiğimiz hafta içinde ilk ayını geride bıraktı. İçerisinde yüzlerce grafik ve çok sayıda not barındıran Webrazzi PRO'yu dijital ekosisteme ait sektörel verilere hızlı ulaşmanızı sağlayacak, haberdar olmanız gereken önemli haberler hakkında sizi anında bilgilendirecek, size zaman kazandıracak bir yardımcı olarak düşünebilirsiniz.

Hatırlarsanız Webrazzi PRO, açılışa özel olarak ilk 300 üye için 799 TL + KDV yerine 399 TL + KDV'lik bir fiyattan yayın hayatına başlamıştı. Geride bıraktığımız bir ay içinde ise sizlerden çok sayıda toplu hesap satın alma talebi aldık. Bugün ise hemen yukarıda bahsettiğimiz kampanyanın sona erdiğini duyurup, toplu satış için oluşturduğumuz 2 ayrı paketi tanıtmak istiyoruz.

Webrazzi PRO'da şu an tek kişilik kullanıcı 499 TL + KDV, 5 kullanıcı içeren Startup paketi 799 TL + KDV, 10 kullanıcı içeren Kurumsal paket ise 999 TL + KDV. Detaylar ve indirim oranları için fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Daha yüksek miktarlardaki kullanıcı talepleriniz için ise bizimle pro.webrazzi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

wpro-paketler

Diğer bir konuysa Webrazzi PRO'nun kullanım koşullarıyla ilgili. Webrazzi PRO kullanımı kişiye özel olup, sistem tarafından bir hesaptan yapılan toplu girişler takip edilmekte. Konu hakkında Kullanım Koşulları'nda da detayları bulabilirsiniz. Ayrıca Webrazzi PRO'nun içerisinde barındırdığı özellikler ve kullanımı kolaylaştırıcı detaylar için (takip etme mekanizması, listeler, e-posta bildirimleri gibi) de tek bir kişi tarafından kullanılması gerekiyor.

Siz okurlarımızdan gelen bir diğer istek ise Webrazzi PRO için bir demo hesabıydı. Bu konuya cevap olarak geride bıraktığımız haftalarda arama özelliğini herkese açık hale getirdik. Böylelikle Webrazzi PRO üzerinde üye girişi yapmadan da arama deneyimini yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (5)
 1. Bülent Sakarya Bülent Sakarya

  1. Belirlenen anahtar kelimelere yönelik rapor satın alımını düşünüyor musunuz?

  2. Bireysel kullanıcılar için ön ödemeli aylık paketler açabilirsiniz. Aylık olarak ücreti ödendiği sürece aboneliği devam eden üyelik. Fiyatı 41 TL değilde 50 TL olabilir.

  1. Arda Kutsal Arda Kutsal

   Düşündüğümüz çok şey var aslında bu saydıklarını kapsayan ama orada farklı konular var. Sonuçta burası bir seferlik bir platform değil. Sürekli kullanımda kullanıcıya verimlilik sağlayan bir yapı modellenmiş durumda. O yüzden sadece bir grafik için ücret almak doğru değil. Zaten verilerin bir bölümü arama yapılarak farklı kaynaklarda bulunabilir. Amaç bu arama süresinden profesyonelleri kurtarmak. Yani bir tür executive dashboard burası ve bunun günlük ya da aylık değil sürekli kullanılması mantıklı olur.

 2. Ahmet Ekin Ahmet Ekin

  Taksit yapmadıktan sonra ya da aylık ödeme yapamadıktan sonra aylık fiyat vermenin mantığı nedir?

  1. Arda Kutsal Arda Kutsal

   Şu anda 6 ay taksit var sistemde. 12 ay taksit de yapabiliriz aslında ama açıkcası tercih edileceğini düşünmediğimiz için devreye almadık. Eğer 12 ay taksit olsa alırdım diyorsanız sizi örnek olarak kabul edip bu şekilde bir çalışmayı daha ciddi düşünebiliriz.

 3. Ali Haydar Türköz Ali Haydar Türköz

  Merhaba,

  İnsanların alım gücü ve talebin fazlalaşması için güzel bir seçenek olmuş fakat internet dünyasının bu gibi nimetlerininden yararlanmak isteyen , profesyonel kişiler ve 20 yaşlarında başlayan girişim ruhlu gençler daha fazla önem göstermek ve burdan yararlanmak ister.

  Benimde sizlere teklif sunacağım seçenek Bülent Beyin söylediği gibi aylık üyelikler yada haftalık olabilir.

  5 kişilik paket cazip bir paket hemen insanoğlunun aklına geliyor 5 kişi buluyum parayaı 5 e böleyim bu nimetten yararlanayım fakat sadece şirketlere olduğu için ordanda yırtamıyoruz yani bu işden ticari kazancı olmayan ve bu bilgiler ile kısa dönemde kar edemeyen veya hayta geçiremen kullanamayan vs... gibi kişiler için 499+KDV gerçekden pahalı bir miktar belki içindeki kaliteli bilgiler için az dır ama insan oğlu soyut birşeylere o kadar para vermiyor ne yazıkki .

  Teşekkürler,

  İyi Çalışmalar.