Webrazzi ofisinde bu hafta Mobinex kurucu ortağı Osman Çelik'i ağırladık
Girişimler Webrazzi Ofisinde

Webrazzi ofisinde bu hafta Mobinex kurucu ortağı Osman Çelik'i ağırladık

mobinexGirişimler Webrazzi Ofisinde programının bu haftaki Webrazzi ofisinde Mobinex kurucu ortağı ve CTO'su Osman Çelik'i konuk ettik.

Şirketin geçmişinden bahseden, nasıl kurulduğunu anlatan kurucu ortaklardan Osman Çelik, önceki girişim tecrübelerinden de bahsetti. Mobinex, hem geçmişte hem de şimdi üzerinde çalıştıkları platformlardan, mobil uygulama geliştirme konusunda oldukça önemli olan insan kaynaklarındaki zorluklara ve çözümlere de değindi.

Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Kuveyt Türk, Turkcell ve Avea gibi müşterileri bulunan Mobinex'i daha yakından tanımak için, Mobinex'in kurucu ortaklarından Osman Çelik ile yaptığımız sohbeti izlemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (8)
 1. Gittim nimbuzz indirdim :D

 2. İstiyorum , o frameworku istiyorum. :)

 3. Appcelerator kullanarak uygulama gelistiren birisi olarak mobinexin yapmis oldugu uygulamalar cok basarili gorunuyorlar. Umarim en kisa zamanda bu frameworku disariya acarlar.

  Bir de su roportajlari 20-30 dk ile sinirlamasaniz ne guzel olur, internet burasi sonucta isteyen kapatir isteyen izlemeye devam eder. Boyle hikayeleri dinleyemeye merakli cok insan var.

 4. Berk Kerpiç Berk Kerpiç

  Bugüne kadar izlediğim en keyifli Webrazzi söyleşisiydi. Keşke işin gerçekten "içinden" ve anlattıklarıyla bir şeyler katabilen daha fazla kişiyi Webrazzi'de görebilsek.

 5. Ahmet Karlı Ahmet Karlı

  Harbiden sınırlamayın şu röportajların süresini ya da kısa isteyenler için 5-10 dakikalık bir özet yapın fakat isteyen de uzununu izleyebilsin. Çok keyifli bir söyleşi olmuş bu arada ama gerçekten doyamadım. Kesmedi... :)

 6. Süre sınırı olmamalı adam içinden geldiği gibi konuşuyor. Epeyce faydalı bilgiler verdi.

 7. Girişimciler haricinde eminimki bir çok programcı da bu programı takip ediyordur. IT ekiplerinden de birilerini konuştursanız, adamlar arka odalarda a-sosyal ortamlarda küflenip gidecekler yoksa.

 8. Selim Taşdelen Selim Taşdelen

  daha bardağındaki suyu içip dewam edecekti :)