Mikunu: Mağazaların indirim broşürlerini webden ve iPhone'dan takip edin

Mikunu: Mağazaların indirim broşürlerini webden ve iPhone'dan takip edin

İnternetten ticarete atılan ilk adımlar çevrimiçi pazarlamayı esas alıyordu. E-ticaretin büyüyen hacmi zamanla fiziksel mağazaların da direkt ve dolaylı yollardan e-ticarete dahil olmasını sağladı. Bu ikinci dalgaya fiziksel mağazaların indirim broşürlerini yayınlayan siteleri ekleyebiliriz. Mikunu.com.tr'yi bu alanda Türkiye pazarına açılan girişimlerden biri olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Avusturya merkezli meinkauf.at tarafından geliştirilen altyapı Macaristan için de kullanılan Mikunu adıyla Türkiye pazarına giriş yapmış. Her gün 200’ün üzerinde broşür ve katalog güncelleyen Mikunu, 9 binin üzerinde ürün ve marka için detaylı arama ve filtreleme fonksiyonu da sunarak kullanıcılarına zaman kazandırıyor.

mikunu.com.tr

Mikunu'yu rakiplerinden ayıran tarafı iPhone (iPad uyumlu) uygulamasına da sahip olması. Konumunuza göre özelleştirilen Mikunu.com.tr ana sayfası ve iOS uygulaması ile çevrenizdeki satış noktalarında aradığınız ürüne kolayca ulaşmanız mümkün.

Toplamda 8 bin şubenin ve bankamatiklerin adresini ve çalışma saatini Mikunu üzerinden görebiliyorsunuz.

mikunu market brosuru iphone uygulamasi

Göz attığım bir mağazanın broşürleri güncel olmasa da Mikunu'nun genel olarak rahatlıkla kullanılabilen bir altyapı hazırlandığını söyleyebilirim. Mobil uygulamaya sahip olmasını ise bir avantaj olarak hanesine yazabiliriz.

Market alışverişlerinizde mağaza mağaza gezmeden fiyat araştırması yapanlardan biriyseniz veya ailenizde böyle biri varsa kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim. Eğer bu paralelde bir iş yapan biriyseniz henüz açıklanmayan iş ortaklığı seçeneklerini takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.