Ruh halinize göre müzik çalan radyo: moodio

Ruh halinize göre müzik çalan radyo: moodio

Radyolar, mobil ve internetin hızlı gelişimi ile birlikte resmen yeniden hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Yakın geçmişi düşündüğümde, kişisel olarak radyodan biraz kopmuştum ancak son zamanlarda çok fazla çevrimiçi radyo ve bununla birlikte çevrimiçi radyo uygulamalarının çıkışına tanıklık ettim.

Çevrimiçi radyoların en güzel yanı, artık herkesin gerçekten istediği şeyleri çalan radyolarının olması. Çok spesifik olarak hangi müzik türünü dinlemek istiyorsanız, zevkinize uygun bir radyo bulmak artık çok kolay. Seçenekler çoğaldı ve bu seçeneklerden birisi de ruh halinize göre yayın yapan moodio. Mood ve Radio kelimelerinin birleşiminde oluşan moodio, pek çok farklı türde yayın yapıyor.

Moodio'nun geliştiricisi İrem Korkmaz, bir iOS uygulama geliştiricisi. Daha önce çıkarttığı farklı uygulamalar da bulunuyor. Son çıkarttığı uygulama moodio oldukça sade bir tasarıma sahip.

moodio2 moodio1 moodio3

Uygulamanın en büyük özelliği, iPhone'unuzu elinizde salladığınızda farklı bir tarzda müzik çalmaya başlıyor olması. Bu basit özelliğin bile uygulamaya belli bir karakter de kattığını söyleyebiliriz.

Moodie sizin için müzik türlerini ve müzikleri seçerken 8tracks'in API'ını kullanıyor. Uygulamayı buradan 1.79 TL karşılığında satın alarak yükleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.