Okurlarının hayatının parçası olmak isteyen ilkEkran.com yayın hayatına başladı

Okurlarının hayatının parçası olmak isteyen ilkEkran.com yayın hayatına başladı

İçerik günümüzde çok değerli ve 4 Şubat 2013 tarihi itibari ile yayına başlayan İlkEkran.com da, içerik alanında kullanıcıları için ayrılmaz bir parçası olmayı hedefliyor.

İlkEkran.com, özgün ve zengin içerikle birlikte alışverişeriş deneyimini birlikte sunan online bir platform. İlkEkran.com, gündemdem haberler, moda, yaşam, kombin yaratma, satın almak istediğiniz ürün ile ilgili detaylı bilgi veya öneri paylaşma, alışveriş gibi pek çok renge de sahip olacak.

İlkEkran.com bir içerik sitesi olmakla birlikte, kullanıcıları Alışveriş ve Moda bölümleri içerisinde e-ticarete de yönlendiriyor. İncelediğiniz, hakkında bir şeyler okuduğunuz ürünleri satın alabileceğiniz sitelerin bağlantılarına ulaşabiliyorsunuz.

İlkEkran

İlkEkran.com'un aynı zamanda bir Web TV'si de bulunuyor. Yani yazılı içeriğin yanı sıra, videolu içerik de İlkEkran'da yer alacak. İlkEkran.com'un amacı aslında biraz da adı ile örtüşüyor gibi gibi gözüküyor, kullanıcıların "ilk ekranı" olmak istiyorlar. Online medya ve içerik dünyasının yeni oyuncusunun Genel Yayın Yönetmeni ise Nurcan Akad.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.