Lüks yaşam tarzına hitap eden e-ticaret girişimi: Shopigo

Lüks yaşam tarzına hitap eden e-ticaret girişimi: Shopigo

Shopi go, Haziran 2012'de hayata geçmiş bir e-ticaret projesi. Shopi go, aslında bir konsept mağaza ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtıyor.

Sadece sezon ürünlerinin satıldığı Shopi go, lüks markaların yanı sıra,  Türkiye'de olmayan markaları da online alışveriş mağazası aracılığıyla satıyor.

Shopi go'yu diğerlerinden ayıran bir özellik, Türkiye'de genellikle fırsat ve indirimle ilişkiledirilen e-ticaret pazarına, farklı bir bakış açısıyla yaklaşması. Giyimden ev dekorasyonuna kadar geniş bir yelpazedeki pek çok ürünün fiyatları sabit.

Shopi go'nun altındaki Japonca iki karakter, Japon dilinde "alışveriş" anlamına geliyor. Bu karakterlerle birlikte logosunu tamamlayan Shopi go'nun satın alma uzmanları, moda haftalarının ardından ilgili ülkelere gidip, ürün siparişlerini geçiyorlarmış. Bu da Shopi go'nun en son sezon ürünlerine verdiğinin bir kanıtı aslında.

Shopi go

Shopi go'nun çok yakında yeni arayüzüyle de müşterilerinin karşısında olacağı bilgisini aldık. Yeni tasarımla birlikte Shopi go'nun bir mobil uygulaması da olacak ve Shopi go, mobil ticaret alanında da böylece bir atak yapmış olacak.

Shopi go'nun kurye ile teslimat seçeneği de var. Eğer İstanbul içindeyseniz, ürünlerin size 4 saatte ulaşmasını sağlayabiliyorlar.

Türkiye'de lüks segmentte, yaşam tarzına hitap eden ve moda ürünlerin de satıldığı e-ticaret alanında önemli bir eksik var. Shopi go'da bu alanda önemli bir oyuncu. Tasarımlarını yenileyip, mobil uygulamalarını da çıkartmalarının ardından hem bilinirliklerini hem de güçlerini artırabileceklerini tahmin ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.