Radyo dinleme konusunu yeniden düşünün: Tunebow

Radyo dinleme konusunu yeniden düşünün: Tunebow

En son ne zaman düğmeleri çevirip radyodan ufak dokunuşlarla kanal ayarlamaya çalıştığımı hatırlamıyorum bile. Malum, hayatımıza internet radyoları girince, hepimiz kendi programımızı kendimiz yapar olduk. Hatta kimileri ciddi anlamda radyo programcısı bile oldu.

Şimdi size tanıtacağımız uygulama, radyo dinleme alışkanlığını size yeniden kazandırabilir. Çünkü uygulamayı test etmeye başlamak için açmamdan itibaren, bir türlü kapatma fırsatı bulamadım.

Tunebow, sizi ilk görüşte şık tasarımıyla etkiliyor. Bu zarif tasarım, New York'taki ADDO tarafından yapılmış. Uygulama ise, İstanbul merkezli Studio Nord'a ait. Studio Nord'u daha önce Bobiler.org için yaptığı mobil uygulamardan tanıyoruz.

Tunebow

Tunebow'ın bir web versiyonu da mevcut. Onu da tunebow.com adresi üzerinden dinleyebiliyorsunuz. Uygulamanın kendini açıkladığı sayfada, müziği, sanatı, bloglamayı seven insanların elinden çıkmış bir uygulama olduğunu zaten görebiliyorsunuz.

Tunebow'da, Soundcloud üzerinden çekilen parçaları dinliyorsunuz. Tek yapmanız gereken "Play" tuşuna basmak ve arkanıza yaslanmak. Sevdiğiniz şarkıları dilerseniz anında Facebook ve Twitter'dan da paylaşabiliyorsunuz. Tunebow'a üye olmak için de yine Facebook veya Twitter hesabınızı kullanabiliyorsunuz. Sizi bilmiyorum ama ben kendi müzik zevkimi göze aldığımda Tunebow'ı pek kapatabileceğimi sanmıyorum.

I listen to = Phoenix – If I Ever Feel Better = http://tunebow.com/phoenix-if-i-ever-feel-better/

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.