DLD'de Markafoni'nin kurucu ortaklarıyla sohbet ettik [DLD 2013]
E-Ticaret

DLD'de Markafoni'nin kurucu ortaklarıyla sohbet ettik [DLD 2013]

Markafoni-logoWebrazzi olarak medya sponsorlarından biri olduğumuz, Avrupa’nın en etkili dijital konferansı olan DLD 2013‘ü sizler için Münih/Almanya’dan takip ediyoruz.

Türkiye'den de çok sayıda katılımcının bulunduğu DLD'de, Markafoni'nin üç kurucu ortağına etkinliğin birinci gününde mikrofon uzattık. Sina Afra, DLD'yi bir istisna dışında kaçırmadığını dile getirirken etkinlikte geçmişin değil sürekli geleceğin konuşulduğunu ve bunun da DLD'yi farklı kıldığını söyledi.

Bu arada DLD 2013'ün Türkiye'den tek konuşmacısı olan Sina Afra'yı, bugün “Satış yapmanın yaratıcı yolları” (Creative ways to sell) başlıklı oturumda Türkiye saati ile 18.05'de Webrazzi üzerinden paylaştığımız canlı yayında izleyebilirsiniz.

Sina Afra dışında Tolga Tatari ve Ahmet Emre Sarı da ilk kez katıldıkları DLD'den bahsettiler ve hem Türkiye'nin DLD'ye hem de DLD katılımcılarının Türkiye'ye olan ilgisini konuştular.

Yorumlar (2)
 1. Cem Acabuga Cem Acabuga

  Markafoni,Trendyol,DaybuyDay,Hepsiburada.com türkiyenin en büyük e ticaret sitelerinde artık malesef düşüş olacak.Sebebi açıklıyorum...

  Aldığım duyumlarına göre Amerekianın Wall Mart,,cocalo,Philip Morris gibi markaların aralarında gizli ortaklık yaparak Private Shopping siteleri kurmaya başladılar.Şuan faal olarak 18 ülekde hayata geöen bu siteler içinde Türkiyede www.bittibitsin.com var.Tam 10 milyon dolar yatırım yaparak Türkiyenin en büyük Private Shopping firması olacaklar.

  1. Büyük Biri Büyük Biri

   Yaptığım whois sorgulamasında site Cem Serkan ACABUĞA'nın üzerine kayıtlı görünüyor. İsminden de anlaşıldığı gibi site sana ait :) Kandıramadın bizi :)

   10 milyon dolar azmış 100 milyon dolar da ben ekliyeyimde 110 milyon dolar yatırım gelsin sitene :)