Webrazzi'yi sosyal medyada takip edin

Webrazzi'nin aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından sizleri de habedar etmek için Google ekibiyle görüşmelerimiz sonucunda doğrulattığımız Webrazzi G+ sayfamızın iyi bir vesile olacağını düşündük.

En son haberlerimizi kendi hesaplarınız üzerinden almak için sayfalarımızı beğenmenizi, takip etmenizi ve bu sosyal ağlar aracılığıyla aramıza katılmanızı diliyoruz. Böylece haberlerimizi size çok daha hızlı ve kısa yoldan ulaştırmamız mümkün olacak.

İşte Webrazzi'yi takip edebileceğiniz, Webrazzi'yi takip eden diğer okurlarmızla fikir alışverişi yapabileceğiniz ve aktif olarak kullandığımız sosyal medya hesaplarımız;

Facebook / facebook.com/webrazzi Facebook üzerinden Webrazzi'deki haberleri sıcağı sıcağına paylaşıyoruz. Paylaşımlarımız günlük haber akışı dahilinde oluyor, çok sık olmamakla birlikte arada sırada ilginç görsel ya da video paylaşımları yapıyoruz. Hele ki sıkı bir Facebook kullanıcıysanız, Webrazzi'deki haberleri takip etmek için en doğru yollardan.

Twitter / twitter.com/webrazzi Biz Webrazzi'de bir haber yayınlar yayınlamaz, Twitter hesabımızda da haber kısa URL'i ile birlikte paylaşılır. Bu tweet'leri sizler de paylaşabilir, @webrazzi mention'ı ile yorumlarınızı dile getirebilir, tweet'lerimizi RT edebilirsiniz. Aynı zamanda Twitter üzerinden yarışmalar da yapıyoruz. Örneğin, Webrazzi konferansları öncesi, ücretsiz bilet verdiğimiz yarışmaları Twitter üzerinden gerçekleştiriyoruz.

Google+ / plus.google.com/+Webrazzi Kısa bir süre önce aktif olarak paylaşımlarımıza başladığımız Google+ sayfamızda bizleri +1'leyebilir, daha doğrusu çevrelerinize ekleyebilirsiniz. Google+ sayfamızda da yine son çıkan haberlerimizi hızlıca paylaşıyoruz. Google+ kullanıcıları bizi çevrelerine eklemelerinin ardından, Google+'ın yeni devreye soktuğu Google+ Topluluk sayfamıza da katılabilir.

LinkedIn Türkiye'de de milyonlarca kişi tarafından kullanılan profesyonel iş ağında bir Webrazzi grubu bulunuyor. Bu gruba yapılan katılma istekleri tek tek değerlendiriliyor. Hayalet hesaplar ya da spam profillerin içeriye girmesine asla izin vermemeye ve sağlıklı bir topluluğu burada bir araya getirmeye çalışıyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.