Girişimcilerin tecrübeleri Kaldıraç Etkisi'yle bir araya toplandı
Genel

Girişimcilerin tecrübeleri Kaldıraç Etkisi'yle bir araya toplandı

Hiç şüphe yok ki, başarıya giden yol hiçbir zaman kolay yol olmamıştır. Girişimciler, çıktıkları macerada pek çok ufak ya da büyük problemlerle karşılaşırlar. Bu karşılaşılan problemlerin hepsi, maceraya koyulmuş girişimcilerin keşifleridir.

Bu keşiflerin bir araya toplandığı bir kitap var, adı Kaldıraç Etkisi. Türkiye'nin internet girişimcilerinden deneyimler ve derslerin aktarıldığı bu kitabın yazarı Botego'nun kurucusu Ekim Nazım Kaya. Ancak kitapta Ekim Nazım Kaya dışında Türkiye internetinin yakından tanıdığı 16 ismin hikayeleri veya önerileri kendi ağızlarından yer alıyor.

Optimist Yayınlarından çıkan bu kitap TTNET desteği ile yayınlanmış. Bizler de siz okurlarımız için 50 adet Kaldıraç Etkisi kitabını hediye edeceğiz. Haberin devamındaki formu dolduran ilk 50 kişiden biri olmanız halinde kitap adresinize ücretsiz olarak teslim edilecek.

Güncelleme 1: 50 kitabımız sahiplerini buldu. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler. 7 dakikada tüm kitaplarımızı tükettik.

Güncelleme 2: Gösterdiğiniz yoğun istek üzerine bir 50 kitap daha dağıtabiliyoruz. Haberimizin devamında form yeniden aktif. Umarım bu sefer kaçırmazsınız. ;)

Güncelleme 3: Toplamda 100 kitabı Webrazzi okurlarına dağıttık. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.

Kitapta Alper Akcan (Mikro Ödeme), Aslı Gökdere (Evmanya), Çağler Erol (Enuygun.com), Devrim Demirel (Beriltech), Emre Aydın (ÇiçekSepeti), Ersan Özer (YouLike), Fatih İşbecer (Pozitron), Hasan Yalçınkaya (Put.io), Melih Ödemiş (YemekSepeti), Orkun Tekin (Reklamz), Özgür Alaz (Promoqube), Özgür Zan (Done), Selçuk Saraç (SadeceHosting), Serkan Borançılı (GittiGidiyor), Sina Afra (Markafoni) ve Tümay Asena (Nokta) gibi girişimcilerin (parantez içinde girişimleri) tecrübelerini okuma fırsatı buluyorsunuz.

Güncelleme 1: 50 kitabımız sahiplerini buldu. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler. 7 dakikada tüm kitaplarımızı tükettik.

Güncelleme 2: Gösterdiğiniz yoğun istek üzerine bir 50 kitap daha dağıtabiliyoruz. Haberimizin devamında form yeniden aktif. Umarım bu sefer kaçırmazsınız. ;)

Güncelleme 3: Toplamda 100 kitabı Webrazzi okurlarına dağıttık. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.

Verdiğiniz kişisel bilgiler, tarafımızca kullanılmayacak ve gönderimin yapılması için direkt olarak yayınevi ile paylaşılacaktır.

Yorumlar (13)
 1. Metin Gul Metin Gul

  Bu kitap sizi alıp girişimci yapmayacak, veya çok başarılı projelere imza attırmayacak, ama eğer içinizde veya aklınızda bir şeyler varsa neleri nasıl yapmanız doğrultusunda bir yol sunabilir. Güzel faydalı bir kitap, umarım bu tür (Türkçe ve Türkiye şartlarında tecrübe edilmiş) kaynaklar artar.

 2. Ali Aydın Ali Aydın

  umarım bu sefer kazanabılırız.

 3. Serhan Yıldız Serhan Yıldız

  Her seferinde ucu ucuna kaçırmak ne kötü... :)

 4. Ugur Kadam Ugur Kadam

  Formu göremiyoruz :)

 5. Hala yoğun istek var bence yine bir 50 tane verin lütfen :)

 6. Şu an böyle bir kitaba ihtiyacım var, Uğur'un da dediği gibi formu göremiyoruz.

  Beni de listeye ekleyin adresimi veririm.

  Ekim Nazım Kaya ve diğerlerine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

 7. İlgi gösteren herkese, kitaba katkıda bulunan tüm girişimciler adına teşekkür ederim. Kitaplar bu hafta postaya verilecek. Kaçıranlardan satın almak isteyen olursa, Idefix linki şöyle:

  http://www.idefix.com/kitap/kaldirac-etkisi-mustafa-temiztas/tanim.asp?sid=VNOQWC760E5EVVCBG9FL

 8. Ali Eroğlu Ali Eroğlu

  girişimciler için kaçırılmayacak fırsat

 9. Kitap Özetleri Kitap Özetleri

  form bulamadık.

 10. Şenol Yıldız Şenol Yıldız

  Kitabı kazananların listesi yok mu?

 11. Ferhat Besler Ferhat Besler

  Bu yazı post edildikten 2dk içinde form doldurdum. Nerede benim kitap? Sormadan edemiyorum. Kazananların listesini görmek isteriz.

  1. Ferhat Besler Ferhat Besler

   Bu arada kitap yazı yayınlandıktan 1 gün sonra tarafıma kargolanmış. Teşekkür ederim. Yukarıda ki yorumu yazdığım zaman haberim bile yoktu. Bir daha ki sefere kazananları baştan yazarsanız herkes mutlu olacaktır. Tekrar teşekkürler

 12. Hakan Hakan

  Kitabım bugün elime ulaştı ve onca işimin arasında kitabın yarısına gelmiş bulunuyorum.Gerçekten akıcı ve elinizden bırakamıyorsunuz.Girişimcilere kaynak olabilecek ve ilham verebilebilecek küçük nüansları içerisinde taşıyan bu güzel kitabı,kendiside iyi bir girişimci olan Ekim Nazım Kaya'nın yazmış olmasıda ve bu kadar sayıda kitabı hediye etmeside ayrıca bir başka güzel olay.Sabırsızlıkla ikinci kitabı beklemeye başladım diyebilirim.Başta Ekim Nazım Kaya olmak üzere bu güzel kitapda emeği geçen herkese teşekkür ederim.