Girişimcilerin tecrübeleri Kaldıraç Etkisi'yle bir araya toplandı

Girişimcilerin tecrübeleri Kaldıraç Etkisi'yle bir araya toplandı

Hiç şüphe yok ki, başarıya giden yol hiçbir zaman kolay yol olmamıştır. Girişimciler, çıktıkları macerada pek çok ufak ya da büyük problemlerle karşılaşırlar. Bu karşılaşılan problemlerin hepsi, maceraya koyulmuş girişimcilerin keşifleridir.

Bu keşiflerin bir araya toplandığı bir kitap var, adı Kaldıraç Etkisi. Türkiye'nin internet girişimcilerinden deneyimler ve derslerin aktarıldığı bu kitabın yazarı Botego'nun kurucusu Ekim Nazım Kaya. Ancak kitapta Ekim Nazım Kaya dışında Türkiye internetinin yakından tanıdığı 16 ismin hikayeleri veya önerileri kendi ağızlarından yer alıyor.

Optimist Yayınlarından çıkan bu kitap TTNET desteği ile yayınlanmış. Bizler de siz okurlarımız için 50 adet Kaldıraç Etkisi kitabını hediye edeceğiz. Haberin devamındaki formu dolduran ilk 50 kişiden biri olmanız halinde kitap adresinize ücretsiz olarak teslim edilecek.

Güncelleme 1: 50 kitabımız sahiplerini buldu. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler. 7 dakikada tüm kitaplarımızı tükettik.

Güncelleme 2: Gösterdiğiniz yoğun istek üzerine bir 50 kitap daha dağıtabiliyoruz. Haberimizin devamında form yeniden aktif. Umarım bu sefer kaçırmazsınız. ;)

Güncelleme 3: Toplamda 100 kitabı Webrazzi okurlarına dağıttık. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.

Kitapta Alper Akcan (Mikro Ödeme), Aslı Gökdere (Evmanya), Çağler Erol (Enuygun.com), Devrim Demirel (Beriltech), Emre Aydın (ÇiçekSepeti), Ersan Özer (YouLike), Fatih İşbecer (Pozitron), Hasan Yalçınkaya (Put.io), Melih Ödemiş (YemekSepeti), Orkun Tekin (Reklamz), Özgür Alaz (Promoqube), Özgür Zan (Done), Selçuk Saraç (SadeceHosting), Serkan Borançılı (GittiGidiyor), Sina Afra (Markafoni) ve Tümay Asena (Nokta) gibi girişimcilerin (parantez içinde girişimleri) tecrübelerini okuma fırsatı buluyorsunuz.

Güncelleme 1: 50 kitabımız sahiplerini buldu. Gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkürler. 7 dakikada tüm kitaplarımızı tükettik.

Güncelleme 2: Gösterdiğiniz yoğun istek üzerine bir 50 kitap daha dağıtabiliyoruz. Haberimizin devamında form yeniden aktif. Umarım bu sefer kaçırmazsınız. ;)

Güncelleme 3: Toplamda 100 kitabı Webrazzi okurlarına dağıttık. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.

Verdiğiniz kişisel bilgiler, tarafımızca kullanılmayacak ve gönderimin yapılması için direkt olarak yayınevi ile paylaşılacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.