Twitter 200 milyon aktif kullanıcıya ulaştı
Sosyal Ağlar

Twitter 200 milyon aktif kullanıcıya ulaştı

Twitter, resmi hesabı üzerinden tam 200 milyon aktif kulanıcı barajını geçtiğini açıkladı.

Son olarak tweet'lerimizi arşivleme ve Instagram'a rakip olacak şekilde filtreleme gibi özelliklerini getirerek karşımıza çıkan Twitter, kullanıcı sayısını da sürekli olarak yükseltiyor.

Sizlere tüm detaylarıyla Paris'ten bildirdiğimiz LeWeb'de önemli rakamlar paylaşan Twitter, uluslararası olarak da büyümesini sürdürüyor.

LeWeb Paris'te konuşan Twitter'ın Uluslararası Pazar Geliştirme Başkan Yardımcısı Katie Stanton, Twitter'ın Fransa'da bir ofis açacağını söylemişti. Bu da Twitter'ın yüzünü Avrupa'ya döndüğünün de göstergelerinden.

Aktif kullanıcı sayısı gerçekten de önemli. 200 milyon aktif kullanıcı sayısı da sürekli olarak artmaya devam ediyor ve Twitter, TV ölçümlemesi gibi ilginç konularla hayatımızda giderek daha çok aktif yer almaya başlıyor.

Yorumlar (2)
  1. Berk Altunkılıç Berk Altunkılıç

    Hayırlısı olsun gittikçe gelişiyor facebook'ta fake hesap çoğaldı ve artık gençlerin popüleritesi tweettır takipçi sayısı daha çok gelişir gibime geliyor :)

  2. Ercan Kuru Ercan Kuru

    Bu interindeki sosyal platform sayısı gün geçtikçe artıyor. ama aralarında kaliteli olanlar ayakta kalabiliyor. Twitterde 200 milyon aktif kullanıcıya ulaşarak kaliteli bir iş yaptığınıda ortaya koymuş durumda.