x

Yorumlar (10)

 1. Çok güzel bir şekilde Photodune’a yatırdığım aylık $100+ ı buraya yatırmayı planlayarak üye oldum Sms onayımı bekledim ve gelmedi. Şimdi promosyon adı altında cep numaramı alıyor , sms onayı göndermiyor , kredi yüklemiyor ve benim gibi müşterilerle büyümeyi mi bekliyor ? Yolları açık olsun.

  Cevapla
 2. site hala çok fazla yabancı site gibi duruyor. Tasarımı gözden geçirseler iyi olur bence. türk insanı bu tarz tasarımlara çok alışık değil.

  Cevapla
 3. uygun bodur |

  Yabancı firmalarda kolayını buldu işin. Lisan olarak türkçe ayarla. Oradaki bir web20 sitesi ile röportaj yap. Olay tamam. Bizim girişimciler dünya ile uğraşırken elimizin altındaki pazarı bunlar götürüyor

  Cevapla
 4. @can bey: ben de bir promosyonu değerlendirmek istemiştim ve sorun yaşamıştım (promosyon kodu cebime gelmemişti). Ancak destek ekibine bir mesaj attığımda promosyonu hemen aktif duruma getirdiler. Siz de bence destek ekibine bir mesaj atın.

  Cevapla
 5. Nurettin Bacanak |

  Keşke çeviri hizmetini profesyonel bir yerden alsalarmış. “Royalty-Free”nin çevirisinin “telif ücretsiz” şekliden yapılmış olması anlatılmak istenen şeyi sıfıra indiriyor. Şu cümleye bakın (site manşetinden alıntı hem de):

  “0,74 $’dan başlayan telif ücretsiz fotoğraf, vektörel çizim ve videolar

  Fotolia’da sunulan tüm resimler telif ücretsizdir ve her türlü profesyonel belgeler için kullanım süresi veya tiraj sınırı olmaksızın kullanılabilir.”

  Cevapla
 6. Merhaba, örnek alınacak bir site acıklama ve yazılar icin teşekkürler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın