Uygulama geliştirme platformu Mobile Roadie'den Türkiye'deki kullanıcılara çağrı [LeWeb Paris]
Webrazzi TV

Uygulama geliştirme platformu Mobile Roadie'den Türkiye'deki kullanıcılara çağrı [LeWeb Paris]

 • LeWeb Paris'te gerçekleştirdiğimiz röportajlara hız kesmeden devam ediyoruz.

Webrazzi’nin medya partneri olduğu LeWeb Paris’ten TEB sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberleri, wbrz.in/leweb12 adresinden takip edebilirsiniz.

LeWeb Paris'te gerçekleştirdiğimiz röportajlara hız kesmeden devam ediyoruz. Webrazzi TV'nin bu kez konuğu mobil uygulama platformu olan Mobile Roadie'nin kurucusu ve CEO'su Michael Schneider.

Kullanıcıların kendi mobil uygulamalarını birkaç dakika içinde geliştirebilmesini sağlayan Mobile Roadie, Madonna, Rihanna ve Cristiano Ronaldo gibi ünlülerin yanı sıra Universal ve NBA gibi şirketlerin uygulamalarını geliştirmiş durumda. Parantez içinde LeWeb Paris uygulamasının da Mobile Roadie kullanılarak geliştirildiğini paylaşalım.

Türkiye pazarında da etkin olarak yer almak istediklerini dile getiren Michael Schneider ile gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbeti yukarıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar (5)
 1. Siz Türkiye'deki yerli mobil geliştiricilerin önünü mü kesmek istiyorsunuz ? Resmen gidip elin yabancısından mobil uygulama alın diyorsunuz. Kendi ülkenizdeki firmalara düşmanlığınız nedir ?

  Türkiye'deki geliştiricilerin, girişimcilerin ve yatırımcıların ekmeği ile bu şekide oynamanızı yakıştıramadım. Zaten merak etmeyin, fiyatları bizim Türkiye pazarından çok yukarda ve yabancı dil bilmeden onlarla iş yapmak Türkiye'den herkesin harcı değil.

 2. Ne kadar anlamsiz bir yorum? Bu mantiga sahip birisi nasil teknolojiyi takip edebilir. Nasil bir mantik bu Can bey?

  1. Mobil Roadie'nin ürünlerinin muadilini Türkiye'de üretip Türkiye'de piyasaya süren bir mobil uygulama geliştirme firmasının sahibi olarak çok ta tutarlı bir yorum, sizin için anlamsız olabilir. Benim ekmek paramı direkt ilgilendiriyor. Türkiye pazarına girmek isteyen yabancıyı yağlamak ne demek ? Bu yabancı hayranlığı nedir ?

   Ayrıca Teknoloji alanında BSc ve MSc derecelerine sahip biri olarak teknoloji takip etmeyi sizinle tartışmam. Biz takip etmeyiz, teknoloji üretiriz.

   1. Can bey, yorumlarınızda web sitenizi de yazarsanız teknolojinizi incelemek isterim.

 3. Evet Can Bey, ben de urununuzu incelemek isterim. Lutfen paylasin. Ama bu yine de yorumunuzu aciklamaya yetmeyecek. Rekabet her zaman bizi ileriye goturur. Ben yazida yurt disini yaglayan bir yorum da goremedim.