Gilt kurucusu Alexis Maybank Webrazzi Summit'te!

Gilt kurucusu Alexis Maybank Webrazzi Summit'te!

4 Ekim 2012'de gerçekleşecek Webrazzi Summit'e sayılı haftalar kalmışken sizlere heyecanla yeni bir konuşmacımızın haberini vermek istiyorum.

Webrazzi okuyucularının Amerika merkezli dev özel alışveriş grubu Gilt'i elbette yakından tanıdığını biliyorum. 2007 yılında kurulmuş olan şirket bugüne kadar 221 milyon dolar yatırım almış durumda.

Biz de düşündük ve dedik ki, Türkiye'de daybuyday, limango, markafoni, morhipo, trendyol, vipdükkan gibi önemli oyuncuların özenle takip ettiği, birçok girişimcinin de örnek aldığı bu efsane şirketin kurucusunu herhalde Webrazzi Summit katılımcıları yakından tanımak isterler. ;)

Evet, sözü fazla uzatmayalım ve bu önemli haberi sizlerle paylaşmış olalım. Gilt Groupe kurucusu Alexis Maybank bu sene Webrazzi Summit'te konuşmacı olarak bizlerle ve elbette sizlerle birlikte olacak.

Bence bunun üzerine söylenecek başka söz yok. Öyle değil mi? :)

Eğer Gilt'i kurucusundan dinlemek isterseniz 4 Ekim'de Webrazzi Summit'te görüşmek üzere.

Alexis Maybank - Gilt Groupe

Alexis kariyerini tüketiciler için inovatif ve ilgi uyandıran e-ticaret modelleri yaratmak ve lanse etmek üzerine kurmuştur. 2007'de  kurduğu ve CEO'luk görevini yaptığı Gilt Groupe'da şirketin satış kategorilerinin kadın markalarından spor ürünlerine, ev dekorasyonuna, çocuk ürünlerine ve hatta lüks seyahat hizmetlerine kadar genişletilmesi üzerine çalışmıştır.

Gilt Groupe'u kurmadan önce Alexis AOL'in e-ticaret kısmında genel müdürlük ve iş geliştirme görevlerini yapmıştır. 1998'de eBay'in ilk zamanlarında eBay'e dahil olan Alexis şirketin ilk stratejik planlama grubunu yaratmış ve eBay Kanada'nın açılması sürecine yardımcı olmuştur. Sonrasında 2.5 milyar dolar satışa ulaşan ve eBay'de en çok satış yapılan kategori olan eBay Motors'un yapılandırılmasına yardımcı olmuştur.

Alexis Harvard University'de İşletme ve MBA eğitimi almıştır.

Webrazzi Summit'e kaydınızı gecikmeden yaptırabilirsiniz

Türkiye'nin en etkili internet konferansındaki yerinizi henüz ayırtmadıysanız oldukça hızlı olmanızı öneriyorum. Çünkü zaten kısıtlı kalan kontenjanımız büyük olasılıkla bu haberden sonra çok daha hızlı şekilde tükenmeye başlayacaktır.

Webrazzi Summit'e online olarak hemen bu linkten kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Webrazzi Summit Sponsorlarına teşekkürler!

Webrazzi Summit 2012′nin sponsorlarına da bu fırsatla teşekkür etmek istiyorum. Elmas sponsorlarımız Nokta ve Turkcell, Platin sponsorumuz Yandex, Altın sponsorlarımız BKMDigitoucheGenticGaranti Bankası, Leadbox, Microsoft TürkiyePayUQualcomm, Gümüş sponsorlarımız Çalışkan-Kızılyel AvukatlıkMikro ÖdemeTurk.netZanox ve Dijital Medya sponsorumuz Medyanet‘e sonsuz teşekkürler.

Webrazzi Summit’e sponsor olabilirsiniz!

Webrazzi Summit’te halen sponsorluk alanları mevcuttur. Eğer sektörün en etkili konferansında yer almak isterseniz sponsorluk sayfalarımızı inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erken kayıt indirimini kaçırmayın!

Webrazzi Summit‘e haftalar hatta bazen aylar kala biletlerin tükendiğine şahit olduk. O yüzden erken kayıt indiriminden faydalanarak hemen kaydınızı yaptırabilir ve yerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Webrazzi Summit 2012 Sponsorları:

ELMAS SPONSORLAR

Nokta Turkcell

PLATİN SPONSORLAR

Yandex

ALTIN SPONSORLAR

Digitouch Egenctic Garanti

LeadboxMicrosoft Qualcomm Pay U

GÜMÜŞ SPONSORLAR

Çalışkan Kızılyel Mikro Ödeme Turknet Zanox

DİJİTAL MEDYA SPONSORU

Medyanet

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.