Poddyum.com: Moda dünyasının paydaşları için buluşma noktası [Video Röportaj]
Webrazzi TV

Poddyum.com: Moda dünyasının paydaşları için buluşma noktası [Video Röportaj]

https://youtu.be/9_4xvl1-pZ0

İstanbul Melek Yatırımcı Merkezi'nin yatırımcılarla buluşturduğu internet girişimlerinden seçtiğimiz sonuncu proje poddyum.com. Şirketin kurucularından Can Yazıcı, haute-couture dünyasından bilet, tasarım, fotoğraf, ürün vs. duyuru ve satışının da gerçekleştirildiği platformu Webrazzi TV'ye anlattı. Diğer Webrazzi TV röportajları için buraya tıklayın.

Yorumlar (3)
  1. Kitlenin büyük olduğu kesin, arkadaşın dediğinden de büyük. Sevdikleri de çok doğru. Ama "moda" değil sevdikleri. Adını doğru koyalım. Webrazzi'cim haber etmeyin böyle siteleri, bakın Ramazan'da kapıda. Tövbe diyin, geçin.

  2. Aviantis Aviantis

    Domaine para vermemek için çift yımırtalı isimler. Kastırın bakalım

  3. Oldukca basarili buldugum bir proje Poddyum, gecen Haziran ayindan beri gozlemliyorum, sektorde guzel bir bosluk yakaladiklarini dusunuyorum. Webrazzi ekibine tavsiyem nacizane, daha guzel sorular sorabilirlermis, olaya sadece eticaret olarak bakmamali. Kullanicilar artik urun disinda nitelikli icerige ihtiyac duyar oldular, inovatif anlamda bu projenin reel organizasyonlarla baglantili olmasi da bir artisi tabii. Bu baglamda Poddyum'un yolu acik, basarilarinin devamini diliyorum.