E-ticaret Akademi katılımcıları yatırımcılarla buluşuyor
Etkinlikler

E-ticaret Akademi katılımcıları yatırımcılarla buluşuyor

Üniversite kulüplerinin meslek yaşamına hazırlık anlamında önemi çok büyük. Mezuniyet sonrası yaşama adaptasyonu hızlandıran henüz bir avuç eğitim ve etkinlik programı olsa da sayılarının hızla arttığını görmek sevindirici. İyi örneklerden biri olan, Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü'nü düzenlediği E-ticaret Akademi, yedi haftalık eğitim programının son seminerlerini bir networking toplantısıyla Webrazzi takipçilerine açıyor.

Tüm seminerlerin soru-cevaplarla sohbet havasında ilerlediği eğitim programının 26 Mayıs'taki son toplantısında Gittigidiyor'dan Hakan Erdoğan 'E-ticaret’te Ödeme Sistemleri ve Banka Tarafı', Pozitron'dan Fatih İşbecer 'M-ticaret', Avukat Gökhan Ahi ise 'E-ticaret ve Hukuk' başlıklı seminerlerini verecek. Bunların ardından 7 haftalık programın katılımcıları, Mackolik.com tesislerinde yatırımcı ve sektör temsilcileriyle bir araya gelecekler.

Eğitim programının takvimi hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir. Sınırlı sayıda katılımcının yer alacağı final buluşmasına kayıt başvurusu için de buradaki formu doldurabilirsiniz.

 

Yorumlar (7)
 1. Emre Doğan Emre Doğan

  Siteyi inceledim gerçekten güzel bir organizasyon. Özellikle üniversite kulüplerinin bu tarz sektörü birleştiren kokteyller düzenlemesi takdire değer. Tebrikler Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü

 2. Aslı Şenkaya Aslı Şenkaya

  Öğrencilerin sektörle kaynaşması adına güzel bir organizasyon. Başvurumu yaptım, orada olacağım.

 3. Akademinin katilimcisi olarak organizasyonu yapan Fatih Utku'nun kusursuz ve çok başarılı bir program düzenlediğini söyleyebilirim. Dünya para verip, hiç bsy ögrenilmeyen sertifika programlarindan 1000 kat yararli geçmiştir.

 4. Ferdi Battal Ferdi Battal

  Akademi katılımcılarından birisi olarak bittiğine üzüldüğüm bir akademi oldu! Eğlenceli, sıcak ve beklentilerimin üstünde gelişim sağlayan bir akademi oldu. son hafta görüşmek üzere :)

 5. Sevgi Erol Sevgi Erol

  Bugüne kadar katıldığım en başarılı ve samimi programlardan biriydi diyebilirim. Fatih Utku'yu tek başına sergilediği üstün performanstan dolayı tebrik ediyorum.

 6. Pelin Gurlek Pelin Gurlek

  E-Ticaret Akademi'ye kabul oldugum gun bunun hayatimda yeni bir sayfa acacagini hissetmistim. Gerek ortam, gerek hocalar, gerek katilimcilar ve nihayet organizasyonu yaratan kulup temsilcilerinin birliginden cikan enerji hepimizi fazlasiyla mutlu etti. Akademi belki bitti ama soru cevap seminerlerde edindigimiz tum bilgiler hayatimizi sekillendirmeye devam edecek. Bu programi hazirlayan Sn. Fatih Utku & Bilgi Universitesi Rektorlugu & Prof. Dr. Sule İsinsu Ozmen'e sonsuz tesekkurler

 7. bu semineri kaçırdığım için üzüldüm doğrusu.