Girişim Ofisleri - Tasit.com - Webrazzi TV
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri - Tasit.com - Webrazzi TV

İkinci el ve kiralık taşıt ilanlarının verildiği Tasit.com, Girişim Ofisleri program dizimizin bu haftaki konuğu. Sitenin kurucusu Birol Kabakoğlu, Ümit'i ağırladı ve Tasit.com girişimi, operasyonlar ve ofis yaşamı hakkında bilgileri paylaştı.

Her hafta başka bir internet şirketini ziyaret ettiğimiz Girişim Ofisleri’nin bu bölümünü de keyifle izleyeceğiniz umuyoruz.

Geçmiş bölümlerimize de göz atmayı unutmayın.

Yorumlar (24)
 1. ben şahsen, bu tarz tanıtım videolarında, daha fazla oda görmek yerine iş modelinin ayrıntıları hakkında daha fazla konuşulmasını bekliyorum. ama sanırım buna da yatırımcılar yanaşmıyor.

 2. Hakan Arıcı Hakan Arıcı

  Sözümü geri al alıyorum ya tasit.com haberini ilk dönem okuduğumda eleştirmiştim. Demeki Türkiye'de bir ilan sitesi daha iş yaparmış. Ekip ebey büyükmüş hiç tahmin etmemiştim doğrusu.

  Tebrik ediyorum. Ama daha yolları var. Sanırım daha işin başındalar. Yapamazlar demiyorum ama işiniz çok da kolay değil

 3. Cevahir Ejder Cevahir Ejder

  Video güzel olmus, Birola başarılar dilerim!

 4. Nihat Vardal Nihat Vardal

  Keyifli bir ofis olmuş. Bir kaç araba daha olsa iyi olurmuş.

  Terasda mangal eksik :). Terasa mangal koyarsanız ben çalışmayı düşürüm sizinle hahah

 5. yemekhanede ki kızın bakışı güzeldi :D

  1. Adini Vermek Istemiyor Adini Vermek Istemiyor

   Yemeklerde guzeldir :)

 6. bu programı izledikce aklıma yeni yeni ilginç projeler geliyor. ve bu projeleri hayata geçirerek bir girişimci olma isteği uyandırıyor bu program bende onun için ümit beye ve webrazzi ailesine teşekkür ederim...

 7. Bir sır vereyim mi? Bence yazılım ekibiniz çok sıkılıyor orada:)

  Satış ekibinin yeri iyi ama. MGK toplantı odası gibi bir yerde çalışıyorlar. Hatta Nasa'nın kontrol odası gibi.

  Mekan geniş ve ferah ama daha eğlenceli hale getirmek gibi bir kaygıları olmamış. Çalışma ortamından çok müşteri ağırlama ortamına benzettim.

 8. İlyas Dincer İlyas Dincer

  Ümit Beyin bu çalışmalarını takdirle karşılıyorum. Gerçekten bir haberini izlediğimde diğerini merakla bekliyorum. İnternette bildiğimiz, aşina olduğumuz sitelerin arka planını bize göstererek onların başarı hikayelerini paylaşmaları girişimciler için ilham oluyor. Teşekkürler.

 9. Hebele Hubele Hebele Hubele

  Yazılımcı arkadaşlar çok korkutuluyor sanırım, kamera odaya girdiğinde hepsi süt dökmüş kedi gibi oldular. Bunlar bu kadar masum değildir, kodırlar masum olamaz!

  Kahrolsun eziksizm :))

 10. Bu kadar yazılımcı 2 katlı ofis...vs. ne üretiyorlar? bu tasit.com a bakıyorum bakıyorum standart bir ilan sitesinden bir fark göremiyorum.. bu kadar satışçı, büyük sitelerle anlaşmalar filan... çok enterasan..

  bir çaba ve mücadele var ama ortada elle tutulur bir "ürün" yok..

  bence biraz daha değişmeli ve internetteki ürüne odaklanmalılar.. sadece alan adı, bir sürü çalışan, 2 katlı ofis bir zamana kadar götürecektir.

  bu sitenin bu kadar tanıtımının yapılması, desteklenmesi, yatırım alması..vs. nedenini çözebilmiş değilim...

  1. Demeki senin göremediğin insanların gördüğü bir durum var. Ya da bir kıskanclık mı sezinliyorum. Çünkü adamlar bu kadar insana bir ekmek kapısı ve sen de acımasız eleştiriyorsun.

   1. kıskanılacak bir site olsa da kıskansak sorun yok.. nice nice internet girişim ofisleri izledik ve kıskandık.. ekmek kapısı konusunda da kesinlikle haklısınız ancak ürüne odaklanmazlarsa ve bir farklılık oluşturmazlarsa bu insanlar ekmek kapılarından olacaklardır.. çünkü ürün bu haliyle iyi bir ürün değil.. rakiplerinden bir kaçına bakarsanız siz de bunu görebilirsiniz. bu güzel ekmek kapısının devamını istediğim için yorum yaptım... ayrıca iş yaparken eleştirilmeyi de bilmeliyiz.. ben yapıcı bir eleştiri yapmak istedim ancak tabii ki her eleştiri biraz da olsa kırıcıdır.. yapacak bir şey yok.. umarım bu girişim daha iyi yerlere gelir..

 11. Patron isteksiz olunca hiç iyi olmuyor girişim ofisleri, sadece ticarethane...

 12. Bence gayet keyifli bir ofis ortamı. Tabi yazılımcılar hakkında yorum yapmıyorum. Ama onlarda yaza mutlaka hep böyle kedi gibi sesiz mi çalışıyorlar. Ama onun haricinde gayet ferah bir ortam sağlamışlar. Tam bir otomobil sistesi havası var içeridede.

  Ümit Bey süper bir iş olmuş yine. Teşekkürler

 13. Yorumların geneline baktığımda benim de kesinlikle katıldığım bir nokta da teknoloji altyapıları hakkında bilgiler verilmesi.İkinci bir isteğim de şirket yöneticilerinden kuruluşları hakkında az ve öz bilgi vermeleridir.Bu ben ve benim gibi bu yolda ilerlemek isteyen kişiler için çok faydalı olacaktır.Ayrıca program cok keyifli Ümit beye başarılar..

 14. sahibinden,araba,arabam sitelerinin olduğu piyasada kendine yer edinebilmesi çok güzel.

  ben oto ilan sitesi yayına aldım. galericilerin ayaklarına gidip tanıtım felam yaptım. adamların tek bildikleri

  arabam - sahibinden ve bunlar yeter diyorlar.

  çok zor anlayacağınız..

 15. Edurmaz Edurmaz

  gittigidiyor.com ve markafoni'yi ne zaman görecez???

 16. Çekim yapılacak diye, yazılımcılarada takım elbise giydirme moda oldu :)

 17. Takım elbiseli yazılımcı mı vardı görmedim. Yazılımcılar takım giydiyse çok yazık ya

 18. Tunç Yalçın Tunç Yalçın

  site tasarımı gerçekten kötü ve araç aramak baya zahmetli. boyle bir oluşumun bunlara hiç dikkat etmemesi ilginç...

  1. artı aylık 5 ilan için 589 tl diyorlar yuh yani

   1. O yıllık ücret gibi arkadaşım aylık max. 5 ilana kadar ilan veren galeriler için olsa gerek.

 19. Kusura bakmayın ama %100 boş bi içerik olmuş bu sunum. Tek tek odaları gezip ne yapacağız biz. Sanki magazin sitesinde video izliyoruz.