Girişim Ofisleri - Mekanist - Webrazzi TV
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri - Mekanist - Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nin ikinci bölümünde Mekanist'in ofisini gezdik. Mobil cihaz kullanıcılarının bulundukları çevrede kendilerine yakın dükkan, mağaza, sinema, hastane, eczane vs. mekanları görebildikleri ve istikamet öğrenebildikleri en şöhretli yerli uygulama olan Mekanist, bugün keyifli bir ofiste çalışan genişçe bir ekibin emeğinin sonucu. Kuruculardan Ali Servet Eyüboğlu'nun eşlik ettiği ofis turumuza sizi de davet ediyoruz.

Girişim Ofisleri'nde adlı dizimizin bütün bölümlerine bundan böyle bu adresten ulaşabilirsiniz. Tüm Webrazzi TV programları ise bu linkte.

Yorumlar (13)
 1. Boğaza karşı keyifli bir ofis ortamı. Bir sürü güzel kız var ama onları ayrı bir yerde toplamışlar iyi olmamış:) Farklı departmanların birbirinden izole şekilde çalışmaları bana çok ters gelen bir durum.

 2. Murat Demir Murat Demir

  Çok eğlenceli bir ziyaret olmuş :) Uzaylılara belki tam inanmıyoruz ama Mekanist'e inanıyoruz.

  Tüm ekibe başarılar

 3. Gerçekten keyifle izledim, aynı jenerikte benzer ofis ziyaretlerine devam edin bence :]

 4. Mehmet Mehmet

  Tebrikler, bir önceki programa göre çok daha eğlenceli olmuş.

 5. Mehmet Mehmet

  Son derece keyifli bir video olmus..

  yalniz calisma masalari bana cok kucuk geldi, insanin sahiplenebilecegi bir cubic tarzi bir sey olsa daha iyi olurdu sanirim... anladigim kadariyla alan kucuk ama oldukca sicak bir ortam

  kendilerine basarilar diliyorum..

 6. Özkan Önder Özkan Önder

  Oldukça sıcak bi çalışma ortamı herşeyden önce Webrazzi Tv ye teşekkürler çok iyi olmuş...Daha farklı ajanslarıda görmek isteriz.

 7. bu tür ofis gezileri videoları gayet güzel oluyor. bunlardan başka diğer ofis videolarının gelmesi temennisiyle...

 8. Ofis çalışanlarının olduğu mekanda "get rich or die trying" afişi enteresanmış. Çalışanlar üzerinde nasıl bir motivasyon yaratıyordur acaba.

 9. Çok güzel,geçekten çok iyi ancak biraz daha detaylandırılsa çok iyi olur.

  Mesala benim merak ettiğim konu,

  IT deparmanı;

  Yazılım server tarafında, hangi sorunları,sıkıntıları yaşıyor?

  Bunlar çözmek için nasıl bir yol izleniyor?

  Hangi yazılım teknolojilerini kullanıyor?

  vb...

  Belki video süresi biraz uzun olacak,bunu da videoları başlıklandırarak çözebilirsiniz.Genel tanıtım departman tanıtımı gibi.

 10. Tekil ve çoğul ziyaretçi rakamlarını sormanızı isterdim, neyse artık bir dahaki ziyarete inşallah. Çok keyifliydi, teşekkürler.

 11. Mustafa Mustafa

  Cok guzel olmus gerecekten.

  Yalniz yukardaki yorumlarda da deginildigi gibi, iş ve IT surecleri ile ilgili biraz daha detaya girilebilirmis gibi geldi bana da.

 12. Muharrem Kulaksiz Muharrem Kulaksiz

  Süper ortam, süper keyifli insanlar. Başarılar mekaniste..

 13. Findsep Findsep

  Bu arkadan ayrı müzik sesi vermek kimin fikriyse, o kişiyi sevdiğiniz anlaşılıyor. Çünkü o sesten dolayı videonun ana konusu anlaşılmıyor. Ve ısrarla tüm videolarda aynı şey var.