5 yılda e-ticaret nasıl değişti? - Webrazzi E-Ticaret'12
E-Ticaret

5 yılda e-ticaret nasıl değişti? - Webrazzi E-Ticaret'12

Webrazzi E-Ticaret'12 konferansının konuşmacılarından Ideasoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, Türkiye'deki e-ticaret hacminde yüzde 57'lik büyüme gözlendiğini, burada en büyük payın bilgisayar ve diğer elektronik ürün satışına ait olduğunu açıkladı.

Pazardaki değişimlerin sürekli yukarı bir trend izlediğini vurgulayan Özkara e-ticarette en hızlı büyüyen sektörlerinse kıyafet, iç giyim, takı ve mücevher olduğunun altını çizdi. Seyhun Özkara'nın konferans kapsamındaki  sunumunun tamamını videoda bulabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Delfina Delfina

    Noyan Bey merhaba,

    Webrazzi ilk kurulduğundan beri digital sektörü takip ederim sayenizde.Şimdi bu sunum videoları da beni nasıl mutlu ediyor anlatamam fakat işitme kayıplı olduğumdan tümünü anlayamıyorum.Mesela vurgulu/önemli yerleri özet halinde altyazı geçmeniz mümkün olur mu? Benim gibi yüzlerce vardır belki sizi takip eden...

    Teşekkürler...

    1. Merhaba Delfina. İlgi ve desteğiniz için çok teşekkürler. Konferans videolarında zaman zaman altyazı kullanmakla beraber, esas olarak, sunumlarda paylaşılan görüş ve verileri ayrı haberler olarak sitemizde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu videolarda anlatılan konulara ilişkin haberlerimiz de konferansla eşzamanlı olarak yayımlandı.