Dijital dünyanın ünlüleri GDOL Digital TalkFest'te buluşuyor

Dijital dünyanın ünlüleri GDOL Digital TalkFest'te buluşuyor

Dijital dünyanın bugün ve yarınının konuşulacağı GDOL Digital TalkFest, dünyaca ünlü konuşmacıları bir araya getiriyor. Etkinlik, 5 Nisan 2012 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Yarın bu dünyada neler olacak?” başlığıyla duyurulan etkinliğin konuşmacıları arasında Mashable’ın baş editörü Adam Ostrow, Engage kitabının yazarı Brian Solis, ünlü fütürist Prof.David Passig, The Mesh kitabının yazarı Lisa Gansky, sosyal medya pazarlama ve ölçümleme lideri Socialbakers CEO’su Jan Rezab, Cristiano Ronaldo’nun efsane oyununun yaratıcısı Digital Artist Entertainment CEO’su Scott Rubb bulunuyor.

Ayrıca dijital pazarlamanın öncülerinden Euro RSCG 4D’nin Yönetim Kurulu Başkanı George Gallate, video oyun endüstrisinin önemli isimlerinden Gazillion Entertainment CEO’su John Needham, BBC Global News’in dijital içeriğini yöneten Rufus Weston, Başkan Kennedy ve Johnson’ın danışmanlığını yürütmüş olan Doris ve John Naisbitt, Ipsos Global’ın İçerik ve Teknoloji Direktörü Gareth Deere ve Mobile Marketing Association (MMA) yöneticilerinden Paul Berney de deneyimlerini GDOL Digital TalkFest sahnesinde aktaracak diğer konuşmacılar arasında yer alıyor.

Konferans biletlerini buradan alabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.