Etohum 40 söyleşileri: Alışveriş Kulüpleri
Webrazzi TV

Etohum 40 söyleşileri: Alışveriş Kulüpleri

 • Alışveriş Kulüpleri adlı girişimin sahibi Zülfiye Avcı projesini Etohum 40 söyleşilerinde Webrazzi TV'ye anlattı.

Alışveriş Kulüpleri adlı girişimin sahibi Zülfiye Avcı projesini Etohum 40 söyleşilerinde Webrazzi TV'ye anlattı. Site, özel alışveriş sitelerinin yayınladığı kampanyaları tek noktadan takip etmeyi sağlayan, ilgi gruplarına göre ayırarak erişim kolaylığı sunan bir servis.

Girişim, özellikle seçilen ürün kategorileri veya markaların indirimlerini içeren hatırlatma hizmetiyle takdir görmüş, 1 yılda 400 bine yakın üyenin kalbine girmiş. Tüm bu hizmetlere Facebook uygulamasıyla da erişilebiliyor. Ayrıca, moda ve alışveriş kültürü üzerine bir de blog yayını bulunuyor. Altı tam zamanlı, altı serbest olmak üzere 12 kişilik bir ekiple yürütülüyor.

Yorumlar (6)
 1. İlk kez yine Webrazzi'den duyduğum bir siteydi https://webrazzi.com/2010/12/28/alisveriskulupleri-com/) Açıkcası ekledikleri yeni özellikle çok daha başarılı bir proje olmuşlar. İlk yıl kendi alanlarında tek olarak ilerlemeleri çok büyük yol katetmelerine neden olmuş. Türkiye'nin yaklaşık %95 pazar payına sahip siteleriyle çalışıyorlar. Başarıların devamını dilerim.

 2. Alisveris kulupleri guzel bir sistemle ilerliyor. Kendilerini cok basarili buluyorum. Yalniz onlara bur rakip geliyor gibi google da alisveris kulupleri aratilinca 2. Sirada cikan (alisveriskulubu.net )Takipteyim tesekkurler.

 3. Hakan Yalçin Hakan Yalçin

  Alışveriş Kulüpleri güzel bir girişim bence . Gelir ortaklığı modeli ile ilerliyorlar .

 4. Zülfiye hanımı ve takımını tebrik ediyorum. Fikri üretip projeyi ilk geliştiren oldular. Uzun bir süre de alanlarında rakipsiz ilerlediklerinden şu anda da büyük bir kullanıcı kitelesine sabipler.

 5. Bu alanda ilk olmaları onları çok avantajlı kılıyor. Tebrik ediyoruz...

 6. Hepcanta.com Hepcanta.com

  Aradan geçen zamanda aklıma geldi ve baktım. Görüyorum ki başarılı olamamışlar...