Kızgın kuşlar Facebook'u vurmaya geliyor!

Kızgın kuşlar Facebook'u vurmaya geliyor!

Gelecekte halka arz edilmesi planlayan oyun firmalarından biri olan Finlandiyalı Rovio'nun en popüler oyunu Angry Birds, Facebook'a geliyor. iOS, Android, Symbian gibi mobil işletim sistemleri için versiyonları bulunan Angry Birds'ün PC ve Mac versiyonlarının yanı sıra, Google Chrome Web Mağazası için yapılmış sürümleri bile bulunuyordu.

Angry Birds'ün Facebook sürümü daha önce de gündeme gelmiş, tarihler verilmesine rağmen kızgın kuşların Facebook ziyareti gecikmişti.

Şimdi ise Angry Birds'ün Facebook sayfasından duyurulan bilgiye göre Angry Birds Facebook verisyonu önümüzdeki sevgililer gününde, yani 14 Şubat 2012 tarihinde yayınlanacak.

Bunun yanı sıra Angry Birds Facebook'ta açtığı etkinlik sayfası ile birlikte Facebook'un en büyük etkinliği olma amacını taşıyor. Angry Birds'ün Facebook versiyonunu oynamayı istiyorsanız, bu etkinlik sayfası üzerinden katılım durumunuzu bildirebiliyorsunuz. Oyunla ilgili detayların da kısa süre içerisinde geleceği açıklanırken, Rovio kısa bir video koymayı da ihmal etmemiş.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.