Kızgın kuşlar Facebook'u vurmaya geliyor!
Mobil

Kızgın kuşlar Facebook'u vurmaya geliyor!

Gelecekte halka arz edilmesi planlayan oyun firmalarından biri olan Finlandiyalı Rovio'nun en popüler oyunu Angry Birds, Facebook'a geliyor. iOS, Android, Symbian gibi mobil işletim sistemleri için versiyonları bulunan Angry Birds'ün PC ve Mac versiyonlarının yanı sıra, Google Chrome Web Mağazası için yapılmış sürümleri bile bulunuyordu.

Angry Birds'ün Facebook sürümü daha önce de gündeme gelmiş, tarihler verilmesine rağmen kızgın kuşların Facebook ziyareti gecikmişti.

Şimdi ise Angry Birds'ün Facebook sayfasından duyurulan bilgiye göre Angry Birds Facebook verisyonu önümüzdeki sevgililer gününde, yani 14 Şubat 2012 tarihinde yayınlanacak.

Bunun yanı sıra Angry Birds Facebook'ta açtığı etkinlik sayfası ile birlikte Facebook'un en büyük etkinliği olma amacını taşıyor. Angry Birds'ün Facebook versiyonunu oynamayı istiyorsanız, bu etkinlik sayfası üzerinden katılım durumunuzu bildirebiliyorsunuz. Oyunla ilgili detayların da kısa süre içerisinde geleceği açıklanırken, Rovio kısa bir video koymayı da ihmal etmemiş.

Yorumlar (3)
  1. Huysuz Huysuz

    hiç affetmezler vallahi facebook'u da ele geçirir bunlar bu sinirle :)

  2. Bcakir Bcakir

    ne zamandır söyleniyordu. geç bile kalındı diyebilirim. iyi bir hamle oldu rovio için

  3. Furkan Furkan

    nete az takıldımda fenna oyunmuş sabırsızlıkla bekliyorum 14 şubatı :DD