YouTube ekstrem spor kanallarını yayına alıyor

YouTube gelecekte televizyon alışkanlıklarına etki edebilecek kanal sistemini geliştirmeye devam ediyor. YouTube'da bu sefer de aksiyon ve adrenalin dolu ekstrem sporlara özel kanalları yayına alıyor.
YouTube ekstrem spor kanallarını yayına alıyor

YouTube gelecekte televizyon alışkanlıklarına etki edebilecek kanal sistemini geliştirmeye devam ediyor. YouTube'da bu sefer de aksiyon ve adrenalin dolu ekstrem sporlara özel kanalları yayına alıyor. Bunun sebebi ise spor etkinliklerinin YouTube'da her zaman en popüler kategorilerden biri olması.

Devreye girecek kanallarda canlı yayın ve etkinlikler, ilgili spor alanlarındaki hareketlerin "nasıl yapılır?" ipuçları, sporcuların günlük yaşamlarından enstantaneler ve kamera arkası gibi bölümler de yer alacak.

Kanallardan en dikkat çekicilerinden bir tanesi ise Ride kanalı. Ride kanalında dünyanın en ünlü kaykaycılarından ve oyunlarından da hatırlayabileceğiniz isim Tony Hawk bulunuyor. Bu kanalda Tony Hawk başarılarının sırlarını ve bazı özel hareketlerini de açıklayacak, bunun yanı sıra kanal bünyesinde amatör kaykaycılara para kazandıracak yarışmalar da düzenlenecek.

Red Bull'un sponsorluğunda açılan Red Bull kanalı ise, bu firmanın hali hazırda yapmış olduğu ekstrem spor etkinliklerinin videolarını içerecek. Motokros, bisiklet, kaykay gibi çeşitli spor dallarının dünyadaki en tanınmış sporcularını ekrana getirecek. Alli Sports ve Network A kanalları da aynı şekilde ekstrem sporlara ağırlık vererek türünün en iyi örneklerini sunacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.