Sporcum.com Aylık 700 Bin Ziyaretçiye Ulaştı

Sporcum.com Aylık 700 Bin Ziyaretçiye Ulaştı

Türkiye'nin spor ve günlük yaşam alanındaki ilk dikey e-ticaret sitesilerinden biri olan Sporcum.com, Mayıs ayında sizlere aktardığımız gibi Tiger Global ve Emre Kurtepeli'nin ortak yatırımı ile hayata geçmişti. Aradan yaklaşık 7 ay geçti ve Sporcum.com emin adımlarla büyümesini sürdürüyor.

70'in üzerinde markaya ait ürünlerin yer aldığı Sporcum.com'da giyim, ayakkabı, aksesuar kategorilerin yanı sıra 10'dan fazla spor dalına özel ekipmanları bulmak da mümkün. Toplamda çok sayıda ürün barındıran sitenin en güzel özelliklerinden biri de geniş filtreleme seçenekleri. Tek tıklama ile sadece çocuklara özel ürünler veya outdoor ürünleri ya da seçtiğiniz herhangi bir markanın tüm ürünlerine ulaşılabiliyor.

Şu anda aylık 700 binin üzerinde tekil ziyaretçiye ulaşmış olan Sporcum.com'da günlük 200 koli civarında sevkiyat gerçekleştiriliyor. Bu büyüme sonucunda 2012'nin ilk aylarında 2. tur yatırımın da gündeme gelmesi söz konusu olabilir…

Yönetim henüz kesin bilgi vermese de aldığımız duyumlara göre Sporcum.com'un 2012'nin ilk çeyreğinde gerçekleşmesi muhtemel 2. tur yatırım da, ilk tur yatırımı da yapan Tiger Global tarafından gerçekleştirilecekmiş.

Sporcum.com'un yönetici ortakları Ahmet Abamor ve Kartal Göksel, sitenin kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmesi için çalışmalarını sürdürüyorlar. Ürün videoları, pek çok ürüne özel teknik detaylar Sporcum.com'un önemli artıları arasında yer alıyor.

Yıldızı giderek parlayan dikey e-ticaretin 2011'deki başarılı örneklerinden biri olan Sporcum.com, girmek üzere olduğumuz 2012'de de dikey e-ticaretin önemini artıracağının da bir ispatı gibi…

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.