TumFirsatlar.com: Tüm İndirimli Fırsatlar Bir Arada

TumFirsatlar.com: Tüm İndirimli Fırsatlar Bir Arada

TumFirsatlar.comCan Kağıtçıbaşı'nın kurucusu olduğu Tumfirsatlar.com Haziran 2010'da grup alışveriş pazarına giren toplayıcı kupon sitelerinden biri. Eylül 2010'da resmi tanıtımın ardından bu yılın Ocak ayında şirketleşen girişim Can Kağıtçıbaşı'nın da Amerika'dan Türkiye'ye dönmesine neden olmuş.

Öz sermaye ile kurulan Tüm Fırsatlar, ilk yatırım desteğini de bu ay başında bulmuş ve bugün günde yaklaşık 5500-6000 trafik alan, e-posta üyesi 30 bine ulaşan bir girişim konumuna gelmiş. Ekim sonu itibariyle günlük trafik hedefini 10 bine, Şubat 2012 hedefi ise 20 bine yükseltmiş.

Grup alışveriş sitelerinin fırsatları için konum tabanlı harita uygulamaları, kategorilere göre filtreleme, alınan kupon kodlarının tek bir yerde saklanması gibi özellikler sunan Tüm Fırsatlar, kullanılmayan kuponların alım-satımına da izin veriyor. Tüm Fırsatlarİstenen kelimeleri içeren fırsatları e-posta yoluyla da ileterek kişiye özel bir hizmet sunan girişimin yeni ilgi alanı özel alışveriş siteleri. Markafoni, Trendyol ve Alamarka Tüm Fırsatlar'a dahil olan ilk markalar. Daybuyday, Vipdükkan ve Morhipo da şu an eklenme aşamasında.

Geçen sene sosyal fırsatlar üzerine bu fikri hayata geçiren Can Kağıtçıbaşı, şu anda Türkiye'deki tüm yüksek indirimli fırsatları tek bir çatı altında toplamak ve en uygun şekilde kullanıcılara sunmak istiyor. Bu kapsamda özel alışveriş bölümüne ek olarak  alt alan adlarında tatil ve ürünler bölümlerini de hayata geçirmiş. iPhone uygulamasını da yayına almış ve mobil mecraya giriş yapmış.

Birinci yılını dolduran girişim artık ekip olarak büyümek istiyor. ABD'de grup alışveriş sitelerinin sayısı azalırken, Türkiye'de de bu alanda erime ve evrimleşme görüyoruz. Dolayısıyla Tüm Fırsatlar'ın vizyonunu genişletmesi hem kendisi hem de kullanıcılar açısından oldukça olumlu bir gelişme. Bu alanda kendini geliştirmeyenlerin geride kalacağı ise ayrı bir gerçek.

Adına uygun bir hizmet sunmaya başlayan TumFirsatlar.com'u Facebook ve Twitter'da takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.