Webrazzi Summit 19 Ekim 2011'de!

Geçtiğimiz sene 3 Kasım 2010 tarihinde gerçekleşen Webrazzi Summit 277 farklı şirketten 750 kişiyi biraraya getirmişti. Türkiye ve dünyadan sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yetkililerinin konuşmacı olarak katıldıkları Webrazzi Summit, bu sene 19 Ekim 2011 tarihinde yine pazarı şekillendirmek için tüm sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-Ticaret, Risk Sermayesi, Melek Yatırım, Online Oyun, Mobil Uygulamalar ve daha birçok konunun tartışılacağı Webrazzi Summit'te, tüm gün boyunca keynote ve paralel oturumlarla internet sektörünün merkezinde ve en özel yerinde olacaksınız.

Webrazzi Summit kayıtları kısa süre içinde başlayacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak ve erken kayıt dönemini kaçırmamak için Webrazzi Summit'in Twitter, Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz. Detaylar için Webrazzi Summit web sitesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en etkili internet konferansına sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Summit'in aşağıda paylaşmış olduğumuz mevcut sponsorları arasındaki yerinizi almak isterseniz [email protected] adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan Burcu Güvenç ile iletişime geçebilirsiniz.

Elmas Sponsorlar

Platin Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Dijital Medya Sponsoru

İletişim Sponsoru

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.