Webrazzi Summit 19 Ekim 2011'de!
Etkinlikler

Webrazzi Summit 19 Ekim 2011'de!

Geçtiğimiz sene 3 Kasım 2010 tarihinde gerçekleşen Webrazzi Summit 277 farklı şirketten 750 kişiyi biraraya getirmişti. Türkiye ve dünyadan sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yetkililerinin konuşmacı olarak katıldıkları Webrazzi Summit, bu sene 19 Ekim 2011 tarihinde yine pazarı şekillendirmek için tüm sektörü buluşturmaya hazırlanıyor.

Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, E-Ticaret, Risk Sermayesi, Melek Yatırım, Online Oyun, Mobil Uygulamalar ve daha birçok konunun tartışılacağı Webrazzi Summit'te, tüm gün boyunca keynote ve paralel oturumlarla internet sektörünün merkezinde ve en özel yerinde olacaksınız.

Webrazzi Summit kayıtları kısa süre içinde başlayacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak ve erken kayıt dönemini kaçırmamak için Webrazzi Summit'in Twitter, Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz. Detaylar için Webrazzi Summit web sitesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye'nin en etkili internet konferansına sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Summit'in aşağıda paylaşmış olduğumuz mevcut sponsorları arasındaki yerinizi almak isterseniz [email protected] adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan Burcu Güvenç ile iletişime geçebilirsiniz.

Elmas Sponsorlar

 

 

 

Platin Sponsorlar

 

 

 

Gümüş Sponsorlar

 

 

 

 

Dijital Medya Sponsoru

 

 

 

İletişim Sponsoru

Yorumlar (4)
 1. Ömer Çakir Ömer Çakir

  Bu seneki konferansın geçen senekinden daha iyi olacağından hiç şüphem yok. Daha önce katılmamış olanlar bilsinler ki hem çok değerli bilgilere hemde çok değerli kişilere ulaşabiliyorsunuz.

 2. Hayrettin Hayrettin

  Sabırsızlıkla beklediğim tarihlerden biri.

 3. Tuğçe Tuğçe

  Bu yıl bende katılmak istiyorum. :)Kayıt tarihlerini, biz unutkan okuyucularına hatırlatmak için webrazziden farklı bir hatırlatma yöntemide beklemiyor değilim :)

 4. Firat Şentürk Firat Şentürk

  Neden güzelim "zirve" kelimesi varken "summit" kelimesini kullanıyorsunuz?