Social Media Week İstanbul Devam Ediyor

Social Media Week IstanbulDünya çapında sosyal medyayı gündeme taşıyan Social Media Week etkinliği bu yıl ilk kez İstanbul'da düzenleniyor. New York'tan Hong Kong'a uzanan 9 şehirde 1 hafta boyunca süren oturumlarda sosyal medya bir çok açıdan ele alınıyor.

7-11 Şubat tarihleri arasında düzenlenen etkinlik dün ilk oturumlarını tamamladı. Dünya çapındaki organizasyonun İstanbul ayağında da sosyal medya konusunda uzman isimlerin yanısıra, sanatçılar ve öğretim görevlileri de konuşmacı olarak yer alacak.

Galatasaray Üniversitesi'nde bugün gerçekleştirilecek oturumların ardından etkinlik 9-11 Şubat arası İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde devam edecek.  Yoğun bir ilgiyle devam eden Social Media Week'in bugünkü oturumları için kontenjanlar dolmuş durumda. Yarın sabah saat 10:00'da Arda Kutsal'ın katılacağı Sosyal Medya ve Dijital Ekonomi oturumu için de maalesef kayıtlar kapanmış.

Cuma günü akşamına kadar devam edecek olan ancak kontenjanların genellikle dolu olduğu toplantılarda  Sosyal Medyanın Karanlık Yüzü, Sosyal Medya Gazeteciliği Öldürüyor muSosyal Medyadan Sonra Haber ve Habercilik ve Hukuk 2.0: Özgürlük ve Sınırlar gibi dikkat çekici oturumlar için hala katılım şansınız var.

Etkinlik nedeniyle 12 Şubat 2011 saat 23:59’ a kadar Skype Acces üzerinden 60 dakikaya kadar ücretsiz WiFi bağlantısı sunulacak ve oturumlar LiveStream üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Oturumlara katılamayanlar için yayınların tekrarını izleme şansı da var. Etkinliğe dair program ve kayıt bilgilerine şuradan ulaşabilir anlık gelişmeler için Twitter'da @Smwist'i takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.