Fırsat Merkezi E-Ticareti Facebook'a Taşıyor

Fırsat Merkezi E-Ticareti Facebook'a Taşıyor

Fırsat Merkezi - Operasyon MerkeziAlışveriş kavramının online dünyaya hızlı geçişi Facebook'un bu alandaki potansiyelini de artırıyor. Online ortamda üretici ve ithalatçıların ürünlerini eticaret firmalarıyla buluşturan Operasyon Merkezi (OPM), Fırsat Merkezi uygulaması ile e-ticareti Facebook'ta taşıyor.

Pazartesi Sendromu ile YKM'nin e-ticaret adımında yer alan OPM, Fırsat Merkezi ile kendi müşterilerinin Facebook üzerinde sanal mağaza açmasını sağlıyor. Facebook'ta beğeni ve yorum altyapısını kullanan uygulamada şu anda 5 mağaza ile hizmet veren Fırsat Merkezi, bu markaların ürünlerini tamamen Facebook üzerinden satışa sunuyor.

Kapıda ödeme, banka havalesiyle ya da kredi kartı ile ödeme sunan uygulamada sadece kredi kartı ödeme sisteminde açılan pop-up ile kredi kartı bilgileri alınıyor.

Fırsat Merkezi

Tüm satış sürecinin Facebook'ta tamamlanması Fırsat Merkezi'ni avantajlı bir noktaya getiriyor ancak Facebook'un bu tür girişimlere kendi ödeme sistemini kullanma zorunluluğu getirmesi mümkün olabilir.

Opersyon Merkezi yetkililerinden aldığımız bilgiye göre uygulama şu anda ek olarak 10 mağaza ile daha anlaşma yapmış ve şirketin ilk hedefi kısa süre içinde 100 mağazaya ulaşmak. Üretici veya ana dağıtıcı konumunda olan, marka ve logo kullanım yetkisine sahip firmaların Operasyon Merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilecekleri de bizlerle ayrıca paylaşıldı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.