Limk Global Pazarları Hedefleyen Yeni Versiyonu İçin Ön Kayıt Almaya Başladı
Girişim

Limk Global Pazarları Hedefleyen Yeni Versiyonu İçin Ön Kayıt Almaya Başladı

Türkiye'de uzun soluklu sosyal imleme sitelerinin başında gelen Limk, bir süredir içinde olduğu değişim sürecinin ilk adımını attı ve sabah saatlerinde eski servisi devre dışı bırakarak v2 için geri sayıma geçti.

Kurucu ve yöneticileri Oğuz Serdar ve Özer Dölekoğlu'ndan aldığımız bilgiye göre lansman bahar ayları olarak gözüküyor.

Yeni dönemde Limk üyelerinin limk.com/isim şeklinde adresleri kullanabileceğini anladığımız ön kayıt formu dışında dikkatimizi çeken bir nokta da projenin yurt dışı hedefinin de olduğu.

Kullanıcılara internetteki ilgi alanlarına göre alakalı en son içerikleri getirecek olan Social Rank algoritması üzerinde çalışacak olan yeni Limk, gerçek zamanlı içerik toplama ve dağıtma yönüyle friendfeed'e de bir alternatif olabilir gibi gözüküyor.

Oğuz Serdar'ın özellikle yurt dışı bağlantılarla irtibata geçtiğini ve Silikon Vadisi'nden birkaç yatırımcı ile lansman öncesi görüşeceğini belirttiğini de notlarımıza eklemiş olalım.

Kullanıcı adınızı rezerver etmek için şimdi limk.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Limk'le ilgili en son gelişmeleri aldıkça Webrazzi'den duyurmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (5)
 1. Hasan Yasar Hasan Yasar

  Hayırlı olsun şimdiden. Turk internetinin uzun yıllardır eglenerek gezdiği siteyi umarım tüm dünya da beğeneydi kullanır.

 2. Enes Akar Enes Akar

  "Kullanici adinizi rezerve edin, acilisi kacirmayin!" demişler.

  Yurt dışı hedefleri olduğu için mi Türkçe karakter kullanmamışlar :)) Herneyse umarım başarırlar...

  1. Enes Akar Enes Akar

   Düzeltmişler, bravo, responsive developement

 3. Önder Eren Önder Eren

  Hayırlı olsun yeni sürüm. Umarım yereldeki başarılarını globalde de devam ettirirler. Her ikisi de pırlanta gibi girişimciler. Kolay gelsin.

 4. Umut Akyol Umut Akyol

  Hayirli, ugurlu olsun simdiden. Limk cok guzel bir alan adi, basarili bir is olacagina inaniyorum. Girisimcileri de sosyal medya da caliskan ve begenilen kisiler. Bu da etkili olacaktir.