ReklamZ'nin Yeni Video Reklam Servisi Vidyoda

ReklamZ'nin Yeni Video Reklam Servisi Vidyoda

Vidyoda.comReklamZ'nin video reklam ağı Vidyoda geçtiğimiz Aralık ayında yayına girmişti. Henüz gelişmekte olan önemli bir alandaki yeni projesi aylık 200 milyon video gösterimini geçmiş.

ReklamZ'nin kendi geliştirdiği altyapıyı kullanan Vidyoda, şimdilik 4 farklı reklam formatıyla yayına girmiş durumda. Videonun başında, ortasında ve sonunda girilen reklam modeline ek olarak banner(overlay) reklam formatı da yayıncılara sunuluyor.

Vidyoda Reklamlar

İlk video gösteriminde ziyaretçilerin cinsiyet ve yaş bilgilerini alarak reklamların doğru bir hedef kitleye ulaşımı sağlayan Vidyoda, ayda 200 milyonu aşkın video gösterimi yapmış. Vidyoda, yayıncılara izleme başına, gösterim başına, klik başına ya da satış/üyelik başına gelir kazandırırken yayıncı sayısını da 59'a ulaştırmış.

Özel bir hedefleme metodolojisi kullanan platform, aldığımız bilgilere göre ReklamZ'den kazanılan tecrübenin üzerine kurulmuş durumda. Kullanıcı bilgileri ve marka rekabeti konusunda da hassas bir yapıya sahip olduğunu öğrendiğimiz platformun önümüzdeki aylarda daha fazla karşımıza çıkacağını düşünüyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.