Google, Nexus One için 5 Ocak’a Gün Verdi!
Arama
Teknoloji

Google, Nexus One için 5 Ocak’a Gün Verdi!

google-androidGoogle beklenmedik bir şekilde gönderdiği basın daveti ile değerli konuklarını 5 Ocak’ta Mountain View’deki merkezine çağırdı.

Android platformu ile yapılanları ve yapılabilecekleri göstermek adına paylaşılan davet mektubunda, Android’li ilk cihazın üzerinden bir yıl geçmiş olmasının hatırlatılması, T-Mobile’ın Google’dan gelecek bir cihaz kampanyasını doğrulaması ve Gizmodo’nun eline geçen dökümanlara bakacak olursak artık Google’ın saklayacak pek bir şeyi kalmadı.

Gizmodo’nun paylaştığı bilgilere göre $530’dan satışa sunulacak Nexus One için görünüşe bakılırsa Google hazırlığını tamamlamış. T-Mobile kontratlı alımları için fiyatı $180’a çeken Google’ın fiyat konusunda aşırıya kaçmadığını söyleyebiliriz.

[pro-player width=’640′ height=’368′ type=’video’ image=’https://webrazzi.com/wp-content/uploads/2009/12/nexus-one.jpg’]https://webrazzi.com/wp-content/uploads/videos/Google-Phone-aka-Nexus-One-Review-Android21.flv[/pro-player]

Son olarak sızdırılan Nexus One fotoğrafları ve bir videoda görülen  2boyutlu QR kodun android.com/holidays adresine yönlendirdiği açıklanmış ancak henüz bu adres anasayfaya yönlendiriliyor. Bakalım 5 Ocak’ta o sayfada ne göreceğiz. 😉

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. kemal kılıç dedi ki:

    Bu video o yu çekenin eline kim verdi bu kamerayı yaa kaç yaşında bu çeken acaba

Bir Yorum Yazın