Yeni Bir Etkinlik ve Mekan Rehberi: Aktifite.Net

Yeni Bir Etkinlik ve Mekan Rehberi: Aktifite.Net

Aktif ve aktivite kelimelerinin birleşiminden türetilmiş olan Aktifite, henüz kapalı betada olan bir sosyal platform. Henüz çok yeni olan girişim, etkinlikler, mekanlar ve sanatçılar etrafında kurulan ağ ile kullanıcılarının etkinlikler hakkında hızlı bilgiye ulaşmasını hedefliyor ve kendisini etkinlik ajandası olarak konumlandırıyor.

Sahip oldukları puan sistemiyle kullanıcılarının içerik girmesini de desteklemek isteyen Aktifite.net, biriken puanlarla da etkinliklere ücretsiz bilet gibi çeşitli avantajlar sunmayı planlıyor.

Henüz içerik olarak gelişim sürecinde olan servis kapalı betada hem kullanıcılarından geri bildirim almayı hem de kaliteli bir kitle ile başlangıç yapmayı istiyor. Webrazzi okuyucularının bu noktadaki değerli fikirlerinin de bilincinde olan girişim sahipleri buradan hareketle bizlere 100 adet kapalı beta davetiyesi gönderdiler.

Webrazzi'ye özel sunulan 100 davetiye ile Aktifite.net'i denemek isteyen okuyucularımız http://www.aktifite.net/davetiye/?webrazzi linkinden kayıt yaptırabilirler.

Servisin girmek üzere olduğu pazardaki duruma bakacak olursak dişli rakipleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Biletix'in etkinlikler konusunda bir sosyal ağ olmasa bile Türk internet kullanıcıları tarafından tercih ediliyor olması ve çeşitli şehir rehberlerinin bu konuda hali hazırda içerik sağlıyor olmaları başlangıç olarak Aktifite.net'in zorlanmasına sebep olacak etkenler.

Diğer taraftan Mekanist.net'in mekanlar konusunda zaten güçlü bir içerik sunduğunu göz önüne alır, salt etkinlikler tarafında da başta Daveti.com olmak üzere MyNet'in sahibi olduğu Fesmekan'ın varlığını da düşünecek olursak, Aktifite.net'in gerçekten çok çalışması gerektiğini söylemek ve değer yaratacak yeni nesil özellikler sunmasının gerekliliğinin altını çizmek yanlış olmaz.

Uzun lafın kısası, kapalı beta sürecinde henüz çok yeni olan Aktifite.net'e kayıt yaptırarak geri bildirimlerinizi paylaşmak isterseniz aşağıdaki linkten ilk gelen alır mantığındaki 100 davetiyeden faydalanabilirsiniz.

http://www.aktifite.net/davetiye/?webrazzi

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.