31 Temmuzda 3G dünyasına adım attığımızdan bu yana her ne kadar memnun olmasak da 3G kullanımı ve 3G modem satışları önemli seviyelere ulaştı. Avea, Turkcell ve Vodafone'un sunduğu 3G usb modemlerin adsl internet bağlantısı yerine kullanılması düşüncesi Turk Telekom'u tedirgin etmiş olacak ki TTNET yaptığı açıklamayla ADSL müşterilerine ayda 5,99 TL'ye 3G Mobil Modem, 500 MB mobil internet ve 600 dakika TTNET Wi-Fi kullanım imkanı sunacağını açıkladı.

Hali hazırda Türkiye'de 5.000’i aşkın noktada, Wi-Fi ile kablosuz internet erişimi sunan TTNET,  Avea altyapısı ile sunduğu 3G mobil modem sayesinde her yerde internet keyfini yaşama imkanı sunacak. Bu 3G paketini alan tüm TTNET müşterilerine 500 MB’lık Uçan İnternet Paketi ilk 6 ay 4 TL indirimli olarak 5,99 TL'ye sunulacak. Sonraki dönemde ise paket ücreti aylık 9,99 TL’ye çıkacak.Uçan İnternet Paketi olarak adlandırılan hizmet yine 24 ay gibi uzun bir taahhütü zorunlu kılıyor. TTNET Uçan İnternet Paketi’nde limit aşımı MB başına 5 Kuruştan ücretlendirilecek.

Bakalım TTNET'in bu atağı mobil operatörleri de yeni bir ücret tarifesine itecek mi! Kampanya hakkında detaylı bilgilere şuradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.