Internet Explorer ile Açlıkla Mücadele

Eğer bir fakir doyurmak istiyorsanız ve henüz Internet Explorer'ı indirmediyseniz ya da olan sürümünüzü güncellemediyseniz şimdi tam zamanı. Çünkü Microsoft, Internet Explorer'ı bu adresten indiren herkes adına 8 öğün yemek bağışlayacak. Üstelik, bu kampanya dahilinde Internet Explorer sürümünü 6'dan 8'e yükseltenler için yardımlarını iki katına çıkartarak 16 öğün yemek yardımı yapacak.

Feeding America tarafından organize edilen bu hareket ile geliri düşük bireylerin ve ailelerin yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını karşılamaları amaçlanıyor. Bu kuruluş Amerika'da 9 milyonu çocuk olmak üzere 25 milyon kişiye yemek sağlıyor.

Ekonomik kriz etkisini artırdığı için Amerika nüfusunun 1/8'inin açlıkla mücadele halinde olduğu ve bu sayınını 36 milyona ulaştığı belirtiliyor. Bu rakam geçen seneki rakamın %30 üzerinde.

Adına Hunger Action Month (Açlık Hareketi Ayı) adı verilen bu kampanyaya Microsoft'un dışında Sony Pictures Animation, United Airlines, Macy's gibi kuruluşlar da katılıyor.

Siz de bu kampanya ile açlara yardım etmek isterseniz Internet Explorer'ınızı buradan güncelleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.