Mac İçin Microsoft Office Outlook Geliyor

Microsoft'tan gelen açıklama bu kez Mac kullanıcılarına yönelik oldu. Microsoft Mac ekibinin yaptığı açıklamaya göre Microsoft Office 2008 Business Edition ile birlikte ileride çıkacak Mac Offiece paketlerine MS Outlook'da eklenecek.

Daha önce Microsoft ile Mac arasında gelinen anlaşmalar sonucu Mac sahipleri için Office 2008 versiyonu sunulmuştu ve içeriğinde Word, Excel, Powerpoint, Entourage ve Microsoft messenger bulunuyordu. Gelecek versiyonda ise Outlook'da aktif olarak sunulacak. Ayrıca  Mac üzerinde kullanılmakta olan Outlook eşdeğeri Entourage ise hemen kaldırılmayacak. Bu yeniliğin altında ise gelecek OS X sürümünde desteklenecek olan Microsoft Exchange Server üzerinden daha verimli bir bağlantı sağlanması ve bundan kazanç elde edilmek istenmesi olabilir.

Office 2008 Business Edition için yeni paket ücreti 399.95$ olurken, güncelleme için 239.95$ tahsil edilecek. Home Edition ve Student Edition sürümleri için ise 149.95$ ödemek yeterli olacak. Yeni sürümün satışa sunulacağı tarih 15 Eylül olarak belirtilirken, bu yenilik ile MS Office'in son dönemlerin en aktif üretimi olduğuna inancımız da haklılığını gösteriyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.