Turkcell 3G Blogger Partisi'nde Geleceği Hissettik
Teknoloji

Turkcell 3G Blogger Partisi'nde Geleceği Hissettik

Turkcell 2 Temmuz Perşembe günü blog yazarları için Beyoğlu'ndaki merkezinde - harika İstanbul manzaralı terasında - bir parti organize etti. Barbekü ve açık büfe eşliğinde 30 Temmuz'da 81 ilde aynı anda hizmete girecek olan 3G mobil genişbant teknolojisi ile ilgili ürün ve hizmetlerin gösterime sunulduğu organizasyonda hem keyifli sohbetler gerçekleştirdik hem de geleceğe yön verecek ürünleri inceleme fırsatı bulduk.

Ekibimizden benimle birlikte Ali Altuğ Koca ve Fırat Demirel'in de bulunduğu organizasyonda sizler için görüntüler aldık ve incelemelerde bulunduk.

LG'nin Türkiye'de Ağustos'un son haftasında Turkcell tarafından piyasaya sunulacak saat şeklindeki cep telefonunu (ürün linki) özellikle çok beğendiğimizi söyleyemeden geçemeyeceğim.

LG'nin saat telefonu, canlı olarak cep telefonunuzdan televizyon izleyebildiğiniz gözlük, cep telefonunuzdan evinizi ya da ofisinizi izleyebildiğiniz "Panda Kafa" ve 3G kullanan kablosuz router ile ilgili incelemelerimizi aşağıdaki videodan ya da direkt Webrazzi.TV'den izleyebilirsiniz.

https://vimeo.com/video/5438003

Turkcell aynı zamanda bu organizasyona özel bir blog açmış. Videomuzda da sözünü ettiğimiz ve yazı yazılırken görüntülediğimiz Turkcell 3G bloguna turkcell3g.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell'in parti boyunca yayınladığı İtalya'da 3G lansmanı için yaptırılmış olan animasyon reklam filmini de çok beğendik. Henüz televizyonlarda rastlamayanlar için yayınlıyoruz.

Yorumlar (10)
 1. Bekleye bekleye ne hallere geldik. Bu arada içme artık Tuunnçç :)

 2. İbrahim İbrahim

  Umarım fiyat olarak uygun seviyelerde hizmet sunarlar :)

 3. Varol Aksoy Varol Aksoy

  Güzel bir gece oldu. Oldukça verimli geçtiği kanaatindeyim.

 4. Ersin Denre Ersin Denre

  Hayat sana güzel be Arda... :-)

 5. Barış Barış

  Sadece 500 kb /sn mi max :(

  26mbit felan diye okumuştum ben yahu :)

 6. Kefalettin Kefalettin

  Ne kadar guzel animasyon olmus bunlar! Gorunen su ki, Turkcell 3G isini ciddiye alip, dunya seviyesinde yaratici birseyler yapmis! Acaba bunlar yeni yabanci ajansin yaptiklari mi, bilen var mi? K!

 7. Reklamı çok sevdim.. ülkemizde ne kadar kaliteli reklamlar yapılıyor diye sevinirken İtalya'da yaptırıldığını duyunca üzüldüm gerçekten.

 8. @kerem

  Bizde yapilsaydi kimbilir neye donerdi... Aslinda Turkiye'de de kaliteli animasyon yapan var, yanlis anlasilmasin, fakat bu isin temizligi bi farkli geldi gozume.

 9. Metehan Karaca Metehan Karaca

  3G'den ancak dev firmalar faydalanır.Küçük firmaların ve bireysel girişimcilerin önü kapanmıştır.O yüzden 3G'si 4G'si falan zerre kadar fayda sağlamaz bizlere.

 10. LG Watch Phone yok 1500$ yok 2000TL gibi söylentiler var...

  Adamın kafasını bozmayın!!! Vallahi HTC Touch Diamond'a kaynakla kordon yapar takarım koluma!!!