Turkcell 3G Blogger Partisi'nde Geleceği Hissettik

Turkcell 3G Blogger Partisi'nde Geleceği Hissettik

Turkcell 2 Temmuz Perşembe günü blog yazarları için Beyoğlu'ndaki merkezinde - harika İstanbul manzaralı terasında - bir parti organize etti. Barbekü ve açık büfe eşliğinde 30 Temmuz'da 81 ilde aynı anda hizmete girecek olan 3G mobil genişbant teknolojisi ile ilgili ürün ve hizmetlerin gösterime sunulduğu organizasyonda hem keyifli sohbetler gerçekleştirdik hem de geleceğe yön verecek ürünleri inceleme fırsatı bulduk.

Ekibimizden benimle birlikte Ali Altuğ Koca ve Fırat Demirel'in de bulunduğu organizasyonda sizler için görüntüler aldık ve incelemelerde bulunduk.

LG'nin Türkiye'de Ağustos'un son haftasında Turkcell tarafından piyasaya sunulacak saat şeklindeki cep telefonunu (ürün linki) özellikle çok beğendiğimizi söyleyemeden geçemeyeceğim.

LG'nin saat telefonu, canlı olarak cep telefonunuzdan televizyon izleyebildiğiniz gözlük, cep telefonunuzdan evinizi ya da ofisinizi izleyebildiğiniz "Panda Kafa" ve 3G kullanan kablosuz router ile ilgili incelemelerimizi aşağıdaki videodan ya da direkt Webrazzi.TV'den izleyebilirsiniz.

Turkcell aynı zamanda bu organizasyona özel bir blog açmış. Videomuzda da sözünü ettiğimiz ve yazı yazılırken görüntülediğimiz Turkcell 3G bloguna turkcell3g.wordpress.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell'in parti boyunca yayınladığı İtalya'da 3G lansmanı için yaptırılmış olan animasyon reklam filmini de çok beğendik. Henüz televizyonlarda rastlamayanlar için yayınlıyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.