Webrazzi'ye kardeş geldi: Teknorazzi'den merhaba!

Webrazzi'ye kardeş geldi: Teknorazzi'den merhaba!

teknorazzi_logo2Türkiye ve dünyada göze çarpan yeni nesil teknolojileri inceleyeceğimiz ve klasik Webrazzi çizgisinde yazıların yer alacağı Teknorazzi bugün itibariyle yayına başlamıştır.

Teknorazzi'yi Webrazzi'nin teknolojiye odaklı şekli gibi düşünebilirsiniz. Webrazzi'de fazla gündeme alamadığımız ancak önemli olduğunu düşündüğümüz konuları yeni kanalımızda paylaşıyor olacağız. Örnek vermem gerekirse mobil sektöre daha yakından dikkat ediyor olacağız, günlük yaşamımıza internet tarafından fazlasıyla etki yapan yeni teknoloji ürünlerine odaklanabileceğiz, şirketlerin geliştirdikleri birçok alandaki yeni nesil ürünleri inceleme fırsatı bulacağız. Kısacası önemli olduğunu düşündüğümüz, bu konuyu keşke yazabilseydik dediğimiz durumlar için Teknorazzi yeni bir kanal yaratmış olacak.

Webrazzi tarzına alışmış olan okuyucular için teknolojik gelişmelere odaklı Teknorazzi inanıyorum ki yeni bir tat yaratacaktır. Zaten yeni kanalımızda pek de yabancı olmadığınız bir yazar kadrosu sizlerle olacak. Benim dönem dönem yazılarla katkı sağlamaya çalışacağım Teknorazzi'de Ali Altuğ Koca ve Kerem Özkan başta olmak üzere farklı yazarlar da yer alıyor olacak. Teknoloji konusunda etkin ve yetkin isimlerin de zaman içinde dahil olacağı Teknorazzi kadrosunun kaliteli içerik ile okuyucularımızı memnun edeceğine inanıyorum.

Bizler çok heyecanlıyız, sanıyorum ki siz değerli okuyucularımız için de Teknorazzi güne keyifli bir başlangıç noktası olacaktır.

İncelenmesini, odaklanılmasını ve değerlendirilmesini istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişime geçebilir, görüş ve önerilerinizi dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Teknorazzi'den bu ilk yazıda herkese "Merhabalar!"...

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.