Webrazzi’ye kardeş geldi: Teknorazzi’den merhaba!

teknorazzi_logo2Türkiye ve dünyada göze çarpan yeni nesil teknolojileri inceleyeceğimiz ve klasik Webrazzi çizgisinde yazıların yer alacağı Teknorazzi bugün itibariyle yayına başlamıştır.

Teknorazzi’yi Webrazzi’nin teknolojiye odaklı şekli gibi düşünebilirsiniz. Webrazzi’de fazla gündeme alamadığımız ancak önemli olduğunu düşündüğümüz konuları yeni kanalımızda paylaşıyor olacağız. Örnek vermem gerekirse mobil sektöre daha yakından dikkat ediyor olacağız, günlük yaşamımıza internet tarafından fazlasıyla etki yapan yeni teknoloji ürünlerine odaklanabileceğiz, şirketlerin geliştirdikleri birçok alandaki yeni nesil ürünleri inceleme fırsatı bulacağız. Kısacası önemli olduğunu düşündüğümüz, bu konuyu keşke yazabilseydik dediğimiz durumlar için Teknorazzi yeni bir kanal yaratmış olacak.

Webrazzi tarzına alışmış olan okuyucular için teknolojik gelişmelere odaklı Teknorazzi inanıyorum ki yeni bir tat yaratacaktır. Zaten yeni kanalımızda pek de yabancı olmadığınız bir yazar kadrosu sizlerle olacak. Benim dönem dönem yazılarla katkı sağlamaya çalışacağım Teknorazzi’de Ali Altuğ Koca ve Kerem Özkan başta olmak üzere farklı yazarlar da yer alıyor olacak. Teknoloji konusunda etkin ve yetkin isimlerin de zaman içinde dahil olacağı Teknorazzi kadrosunun kaliteli içerik ile okuyucularımızı memnun edeceğine inanıyorum.

Bizler çok heyecanlıyız, sanıyorum ki siz değerli okuyucularımız için de Teknorazzi güne keyifli bir başlangıç noktası olacaktır.

İncelenmesini, odaklanılmasını ve değerlendirilmesini istediğiniz konularla ilgili bizimle iletişime geçebilir, görüş ve önerilerinizi dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Teknorazzi’den bu ilk yazıda herkese “Merhabalar!”…

Yorumlar (28)

 1. Arda inşallah başarılı olursun, zira televidyon konusu okuyucular olarak çoğumuzun canını zaten çok sıktı.

  Cevapla
 2. size güvenerek takip ettiklerimiz listesine alalım bakalım. Umarım zamaning sacmalıgından daha yararlı ve daha bilgilendirici bilgileri bizlerle paylaşırlar.

  Şimdiden teşekkürler ve başarılar…

  edit: uçakta wireless keyfi işime yaradı 🙂

  Cevapla
 3. Hayırlı olsun ama daha webrazzi yi bile okuyan sayısı bu kadar düşükken ikinci bir site niye? Bence hata yapılmış…

  Cevapla
 4. aklımı alan bir proje daha. hadi bakalım 🙂

  Cevapla
 5. Ahmet Hakan |

  Her zaman söylerim, Niş pazarlar daha kârlıdır!

  Neden pastanın diğer kısımlarına da saldırırız ki ?

  Cevapla
 6. Umarız böyle buralar dolar, güzel olur, şen olur, seve seve okuruz.

  Cevapla
 7. Hayırlı olsun efendim. Takibindeyiz. Kalıcı olması dileğiyle..

  Cevapla
 8. Hayırlı olsun Arda abi başarılarınının devamını dilerim.

  Cevapla
 9. Benim gibi teknoloji manyakları için kurulmuş bir site teknorazzi.com 🙂 hayırlı olsun…

  Cevapla
 10. bi intikam kokusu seziyorum hadi hayırlısı

  Cevapla
 11. Webrazzi tadında bir teknoloji blogu oldukça leziz bir yemek sonrası harika bir tatlı gibi geldi bana. Ne mutlu bize!…

  Cevapla
 12. Oldukça yerinde bir girişim olmuş elinize sağlık. Yeni nesil teknolojileri global bir şekilde takip edebileceğimiz bir mecra gerekliydi kesinlikle.

  Cevapla
 13. Bakalım Webrazzi kadar başarılı olabilecek misiniz? Hayırlı olsun…

  Cevapla
 14. kisa zaman icerisinde webrazzi kadar basarili bir is cikartacaginiza eminim. yolunuz acik olsun.

  Cevapla
 15. hayırlı olsun. yahoyt’tan ne farkı olacak acaba?

  Cevapla
 16. Teknoloji odaklı sitelerde çok önemli olduğunu düşündüğüm slayt haberler yok. Bence son 10 haberi kaliteli resimlerle destekleyen slayt olmalı.

  Cevapla
  • Ali Altuğ KOCA |

   Genel tasarımımızı bozmak istemediğimiz için slayt ile ilgili bişey yapmayacağız. Belki çok talep gelirse düşünülebilir tabi ki.
   Teşekkürler

   Cevapla
 17. Hayirli olsun, webrazzi’yi cok seviyorduk, teknorazzi’nin de ondan asagi kalmayacagina eminim.

  Cevapla
 18. Arda her gün ziyaret edeceğim yeni bir site oluşturmuşsun. Eminim teknorazzi çok ciddi bir bilgi kaynağı olacak. Başarılar diliyorum.

  Cevapla
 19. Teknorazzi’ye yayın hayatında başarılar dilerim. Ben Bu projenin Webrazziyi geride bırakacağına inanıyorum. Çünkü Webrazzi’nin hedef kitlesi az. Buna karşı Teknorazzi’nin hedef kitlesi daha fazla.

  Cevapla
 20. Bu hareketle Yahoyt a rakip çıkmış oldu. Görünen o ki webrazzi.tv nin mezarlığa gömülmesinin intikamını Arda Kutsal çok sert almış 🙂
  Sessiz ve derinden vurmuşsun Arda. Bu kadarını hayal bile edemezdim.

  Cevapla
 21. Gerek ele alınan konular, gerek de sitenin yerleşimi konusunda TechCrunch örnek alınmış gibi geldi. Umarım geçici bir görünümdür, klon izlenimi veriyor.

  Nedense Türkiye’den çıkan “girişim”ler ‘masaya daha farklı ne koyabiliriz’ yerine ‘şu sitenin aynısından istiyorum’ yönünde oluyor.

  Cevapla
 22. sitenin tasarımından tut genel olarak webrazzi’nin herşeyi techcrunch’tan kopyalamasına hastayım ya. bu kadar mı insan vizyonsuz olur.

  Cevapla
 23. teknorazzi bize teknolojiden haber verecek, fakat teknolojinin hızına yetişebilecek mi? günde 1 – 2 haberle nasıl olacak bu işler dostlar?

  Cevapla
 24. Umarım zamaning sacmalıgından daha yararlı ve daha bilgilendirici bilgileri bizlerle paylaşırlar.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın