Webrazzi'ye yeni katılım: Heni Hazbay
Genel

Webrazzi'ye yeni katılım: Heni Hazbay

Bugün itibariyle Webrazzi'ye yeni bir katılım gerçekleşmiştir. Google Türkiye'de çalışmakta olan ve ekibimize "Yazar" olarak dahil olan Heni Hazbay haber ve ürün inceleme yazıları ile içeriğimizin güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

Heni Hazbay'a hoşgeldin diyoruz ve kendisini daha yakından tanımanız için kısa özgeçmişini paylaşmak istiyoruz.

Heni Hazbay hakkında:

İstanbul doğumlu olan Heni, orta okul ve lise eğitimini Saint Michel Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü bitirip Galatasaray Üniversitesi’nde Yüksek Lisans yapmıştır.

Çalışma hayatına Danone’de başlayıp sonrasında Total Oil’de pazarlama bölümünde çalışan Heni,  2007 yılından beri Google Türkiye’de Hesap Stratejisti olarak çalışmaktadır. Google Türkiye'nin Finans ve Turizm sektörü müşterilerinden sorumlu olan Heni,  müşterilerinin internet reklamcılığı stratejilerini belirlerken uzmanı olduğu Google Analytics için de danışmanlık sağlamaktadır.

Kendisine tekrar aramıza hoşgeldin diyor ve yazılarını beğenerek okuyacağınızı tahmin ediyoruz.

Yorumlar (6)
 1. Mafiamax Mafiamax

  Yazarların artması ile iş gücü artıyor. Umarım bu enerjiyi verimli olarak kullanabilirsiniz, zira bir yeden sonra hamlık da yapabilir :)

  Bir de öneride bulunayım. Bu vakitten sonra "hakkımızda" sayfasının değişip daha kurumsal olma vakti gemiştir. Hatta sağ tarafta yazarlar ve üzerlerine tılandığında onlara ait olan yazıların da listelenme vakti gelmiştir.

 2. Nazmi Nazmi

  Hayırlı olsun. Webrazzi, daha büyümeyi hakeden bir site benim gözümde...

 3. Muammer Okumus Muammer Okumus

  Webrazzi de olman beni cok mutlu etti. Yazilarini merakla bekliyorum. Hayirli olsun hepimiz icin

 4. Baturalp Torun Baturalp Torun

  hayırlı olsun, ekip büyüyor :) umarım daha güzel yazılar göreceğiz.

 5. Rsskitap Rsskitap

  Hayırlı olsun.Kalıcı olması dileğiyle.

 6. Önder Eren Önder Eren

  Hoşgeldiniz demek istiyorum. Webrazzinin sessizliği, fırtına öncesi sessizlikmiş bu netleşti. Bu yazar kadrosu ile, artık yazısız gün görmeyeceğimizi umuyorum.