Arabalar.com'da büyük yenilikler var

Mart ayında açılışını duyurduğumuz Arabalar.com uzun süredir ana sayfasında bir anket yayınlıyor. Ankette sorulan "Size arabalar.com'da ikinci el ilanları da bulunmalı mı?" sorusunun yanıtı şu ana kadar %70'e dolaylarında "Evet" olmuş. Kullanıcısının da yön vermesiyle birlikte Arabalar.com da çok yakında ikinci el ilanları ilanları bulunacak.

Bu gelişmeyle birlikte "Garaj" yaratma gibi bir seçeneğiyle, araç sahiplerine sosyal ağ kurmalarını sağlamış olan site, Otopedi de yarattığı Carfolio.com benzeri geniş araç bilgi veri tabanını öncelikli olarak ikinci el ilanlarıyla buluşturacak.

Bununla birlikte siteye eklenecek olan bir diğer yenilik de ilgili içeriğin basamak basamak farklı gelir modelleriyle nasıl tamamlanabileceğini gösteriyor. Bu diğer yenilik de doğrudan "satıcıyla son kullanıcıyı buluşturma".

Kullanıcının ürettiği içerikle gelişen site İzlesene alt yapısıyla buluşarak, kullanıcının videoları bu kanalla paylaşmasını sağlayacak. Farklılaştırılmış bir c2c ya da b2c köprüsü için çok yerinde web 2.0 dokunuşları olan sitenin araç widget'ları 3 gün içinde 30 web sitesinde yerini almış.

Aynı kategorideki rakipleri olan Araba.com ve Arabam.com ile birlikte önümüzdeki günlerde pazara hareket getireceğe benzeyen Arabalar.com'daki yeniliklerini henüz geliştirme aşamasındayken paylaştılar. Fikirlere ve eleştirilere yani her türlü geri dönüşe açıklar.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.