Meetup fotoğraflarını bir de PicLens ile deneyin
Arama
Yenilikler

Meetup fotoğraflarını bir de PicLens ile deneyin

Meetup fotoğraflarını Flickr‘da gezerken PicLens‘in ikonuna tıkladım. Fotoğraftan fotoğrafa hızla geçerken aldığım zevki paylaşmam gerektiğini düşünüyorum. Bu keyfi tatmamış olanlar Piclens tarayıcı eklentisini denemeliler.

Geçen haftalarda eklenen Youtube arama seçeneğiyle (bize şu an için pek keyif vermiyor) ürününü güçlendiren Piclens online ve offline çalışan tam ekran 3D uygulaması. İçerik olarak partner çalıştıkları sitelerin yanında, sörf esnasında karşınıza çıkan resimleri ya da videoları bir arada görmenizi sağlıyor, ayrıca eklentinin ana menüsünde toplu olarak varolan kategorileri inceleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı masaüstünde kullanmak ya da sunumlarınızı süslemek için de yine ürün havuzunda olan Piclens Publisher‘ı kullanabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. Tuncay Tuncer dedi ki:

    Gerçekten çok güzel bir eklenti… Cooliris previews de çok güzeldir, bir süredir kullandığım ve çok memnun olduğum bir eklenti o da.. benim gibi ana sayfa üzerinden sadece göz atmak için tıkladığım linkleri açma zahmetine katlanmak istemeyen tembeller için ço faideli bir program:)

    paylaşım için teşekkürler erhan..

Bir Yorum Yazın