Sporla gerçekten ilgili kişilere duyurulur!
Genel

Sporla gerçekten ilgili kişilere duyurulur!

Bu yazı tamamen taraflı ve torpilli bir yazı olacaktır. Yazıda bahsedeceğim Sporlog.com isimli blog kardeşim Deniz Kutsal'ın editörlüğünde hayata geçmiş ve gelişimini sürdürmekte olduğu için bu taraflı tutumuma hak verirsiniz diye tahmin ediyorum. İnsan kardeşi için ne yapmaz ki? :)

Sporun birçok alanıyla ilgili ve haberden ziyade içten yorumlara önem veren Sporlog'u kardeşimle birlikte toplam 5 yazar geliştiriyor ve yönetiyorlar. Henüz kendilerine yeterli desteği sağlayamadığımı farkettiğim için buradan sporla da yakından ilgili olabilecek Webrazzi okuyucularına Sporlog'u sunmak istedim.

Sporlog.com

Futbol, basketbol, boks, kış sporları, masa tenisi, motor sporları, su sporları, tenis ve zaman içinde artacak farklı spor dallarıyla ilgili yorum ağırlıklı yazıların yer aldığı Sporlog'u incelemenizi ve güncel yazılarını takip etmenizi öneririm.

Sporlog'un e-bülten üyeliği ve RSS aboneliği seçenekleri mevcuttur. Eğer Sporlog'un yeni yazıları e-posta adresinize gönderilsin isterseniz site üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca eğer RSS kullanıyorsanız Sporlog RSS adresini okuyucunuza ekleyebilirsiniz ki bunu yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Dediğim gibi torpilli bir yazı oldu ama sporun çeşitli alanlarıyla ilgili kişilerin hoşuna gideceğine inanıyorum.

Bu arada bilmeyenler için, evet benim bir erkek kardeşim var; Deniz Kutsal, ve evet o da blogosferde bir süre önce yerini aldı; Sporlog.com. :)

Yorumlar (5)
 1. Erdal Erdal

  Onur Almışlar'a katılıyorum, benim de okurken gözler kayıyor.

 2. @Deniz Kutsal

  Bir ara spor kulüplerinin interneti doğru kullanmaları üzerine bir yazı yazarım Sporlog'a ;)

 3. Sevgili Arda Kutsal, desteğin için teşekkürler.

  Ancak spor üstüne bilgini ve altyapını biliyorum, senin de yazılarını görmek isteriz sitemizde :)

  @Erhan Erdoğan

  İçten dileklerin için teşekkürler.

  Yazılarınızı ve çalışmalarınızı elbette takip ediyorum. Nasıl başarılı olduğunuza dair benim yorum yapmama gerek yok. Yeniliklerinizin artarak devam etmesi temennim. Kolaylıklar...

 4. Erhan Erdogan Erhan Erdogan

  Başarılar Deniz.

  Sporun bir kültür olduğunu -Türkçe içerikle ve internette- gösterebilecekleri aklıma gelmezdi. Gerçekten harika gözüküyor.

  Yolunuz açık olsun.

  Gelişmeler olursa abinden önce bana haber ver : ) Takipteyim ; )

 5. Onur Almişlar Onur Almişlar

  Başarılar,yanlzı bir fikrimi belirtmek istiyorum:

  Bu tür koyu renk üzerine beyaz yazılı blogları/siteleri ben pek okuyamıyorum.Gözlerimi çok yoruyor.Eğer bu benimle ilgili değil genel olarak böyle ise;siyah/gri üzerine beyaz yazı yerine,beyaz üzerine siyah yazmanızı tavsiye ediyorum.Tekrar başarılar