Uzman görüşleri Uzman.tv'de

Uzman.tvÜlkemizde bu tür bir servis neden yok diye düşünürken meğerse Temmuz ayından beri yayında olan Uzman.tv'den habersizmişim.

Farklı uzmanlık alanlarından kullanıcılarının farklı konulardaki videolu anlatımlarının sunulduğu servis, içerik olarak geniş bir yelpaze sağlıyor. Öyle ki, incelemem esnasında "Golf sopası nasıl tutulur?" isimli bir videoya dahil rastladım.

Tasarımında klasik video servislerinden ayıran özellikleri barındıran Uzman.tv, konuları birbirinden kolaylıkla ayırmak ve aranılan uzman görüşüne rahatlıkla ulaşabilmek için de başarılı modüllere sahip.

Uzman.tv

Video oynatıcısı performans olarak belki geç saatlerde inceleme yaptığım için başarılı gelmiş olabilir ancak birçok video servisine kıyasla çok daha sorunsuz bir seyir sağladı diyebilirim. Ayrıca video sayfalarının da başarılı kurgulandığını, bu sayede de aynı konuda farklı başlıklara da rahatlıkla ulaşabildiğini söylemeden geçemeyeceğim.

Uzman kullanıcıların kendilerine özel sayfaları olması, bir konuda bilgi sahibi olan kişinin diğer videolarına ulaşmak adına da güzel düşünülmüş.

Kısa sürede ilgi gördüğünü anladığım Uzman.tv'nin bu kadar uzmanı bünyesine hangi zaman diliminde ve nasıl kattığını şimdilik bilemiyorum. Servisin yaratıcıları yazımdan sonra girişimleri hakkında detaylı bilgi verirlerse ayrıca paylaşıyor olacağım.

Ancak şu aşamada söylemek istediğim şu ki, Uzman.tv'nin yakın zamanda çok daha büyük kitleler tarafından takip edileceğini, başarılı olacağını ve girişimcisine değer yaratacağını görebiliyorum.

Gerçekten ihtiyaç olduğunu düşündüğüm, ve başarılı modellenmiş olan Uzman.tv'yi incelemenizi tavsiye ederim.

GÜNCELLEME: Aldığım duyumlara göre Uzman.tv, GittiGidiyor.com tarafından geliştirilmiş ve girişimin başında İtiraf.com'un kurucusu bulunuyormuş.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.