Videonuzun istatistikleri için TubeMogul.com
Genel

Videonuzun istatistikleri için TubeMogul.com

TubeMogul.comTubeMogul.com entresan bir girişim ve eğer sistem bahsedilen tüm özelliklere sahipse gerçekten değerli bir servis. TubeMogul.com'un yaptığı iş şöyle. Siz videonuzu servis üzerinden Youtube, MetaCafe, Google Video gibi birçok video servisine tek tıklama ile gönderiyorsunuz, sonrasında ise videonuz ile ilgili yazılan tüm yorumları, puanlamaları takip edebildiğiniz gibi, videonuz ile ilgili çok geniş kapsamlı gösterim istatistiklerine de sahip olabiliyorsunuz. Hatta istatistiklerinizi Excel formatında rapor olarak da alabiliyorsunuz.

TubeMogul.com

Bir an için pazarlama alanında çalışan ya da video servislerine gönderim yapan profesyonel kişileri düşündüm. TubeMogul.com üzerinden bu işlem gerçekleştirildiğinde sahip olunan veri doğruluk payı yüksek değerler taşıyorsa, eminim çok faydalı sonuçlar çıkartılabilecektir.

TubeMogul.com'u bir video gönderimi yaparak deneme fırsatım olmadı. Eğer yazımı okuduktan sonra kullanan arkadaşlar olur ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok memnun olurum.

Yorumlar (3)
 1. İdris Cin İdris Cin

  Merhabalar,

  Bloğumda YouhtRep isimli gençlik ajansının YouTube deki iş ilanı video sundan bahsetmiştim. Yorumladığınız TubeMogul.Com daki video istatistiklerini ve geri dönüşleri değerlendirmek için bu iş ilanı videosu güzel ve yerinde bir video olabilir diye düşünüyorum. İlgililere duyurulur :)

  Sevgi ve Saygılarımla.

 2. Merhabalar,

  Ben burdaki yazıdan gazla gidip bi account açtım ve bir iki video gönderdim...daha çok yeni ama şuanda youtube de kaç kere gösterildiğini falan görebiliyorum...anlaşılan youtubede yapılabilinen bütün reaksiyonları burdan takip edebiliyoruz...bence çok güzel..gerçekten teşekkür ederim...

  Sevgi ve Saygılarımla.

 3. Fikir güsel ihtiyaç duyulan bir şey. Videonun popülerliğini arttırmak isteyenlere...

  hemen bir hesap açıorum.