FoldSpy.com ile reklam alanlarınızı optimize edin
Arama
Yeni Girişimler

FoldSpy.com ile reklam alanlarınızı optimize edin

FoldSpy.comFoldSpy web sitenizin reklam alanlarını optimize etmeniz için hazırlanmış basit bir servis, daha doğrusu bir araç.

Sisteme sadece alan adınız ve e-mail adresiniz ile kayıt oluyor, sonrasında size verilen tek satırlık kodu web sitenize ekliyorsunuz.

Süreci tamamladıktan sonra tarayıcınıza www.alanadiniz.com/#foldspy yazdığınızda servis siteniz üzerinde çalışır oluyor. (örnek: webrazzi.com/#foldspy)

FoldSpy.com

FoldSpy‘ın web sitesi sahiplerine sağladığı imkan aslında oldukça kolay ama faydalı. Sistem FoldSpy kullanıcılarından topladığı istatistikleri baz alarak, kullanılan tarayıcı tiplerine göre web sitenizin görünür alanlarını rahatlıkla analiz etmenize olanak tanıyor.

Böylece sitenizde yer alan reklamların kullanıcıların yüzde kaçı tarafından görüntülenebileceğini sorgulayabiliyor ve tasarımınızı buna göre optimize edebiliyorsunuz.

Mesela, yukarıdaki görselde Webrazzi‘nin ayarlanmış olan alanı kullanıcılarının %87‘si tarafından görünür durumdaymış.

Basit ve kullanışlı bir araç olarak gördüğüm FoldSpy‘ın web sitesi sahiplerinin işine yarayabileceğini düşünüyorum.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. önder dedi ki:

    Evet haklısın abi eğer programda bize doğru yolu gösteriyorsa çok işe yarayacağını düşünüyorum yalnız internet explorer 6 da çalışmadı bende firefoxta bakabildim web sitemin durumuna.

  2. cem dedi ki:

    oldulça işime yarayacak teşekkürler

Bir Yorum Yazın