Açıklama

Bugün aşağıdaki yorum Webrazzi'deki bir yazıya gönderildi ve bunun üstüne bende bir açıklama yapmak istedim. (Söz konusu yorumu soyadımın yanlış yazılmasını bile düzeltmeden yayınlıyorum.)

Yorumu yapan: alper Güzel de, hayrola Arda Kutsa, blogunu Mynet mi satın aldı anlamadım! Technolatte’de Webrazzi reklamı, sen de ise Mynet reklamı var!

Açıklamama gelince, öncelikle MyNet sitelerinden olan Teknolatte'de Webrazzi'nin reklamının yayınlandığı doğru, aynı şekilde Webrazzi'yi ziyaret eden her okuyucumun farkedeceği gibi sayfanın en üstünde MyNet'in de reklamı yer almaktadır.

MyNet gerçekleştirdiği geniş çaplı reklam kampanyası kapsamında ülkemizin önde gelen birçok web sitesinin yanında bana aktarıldığı kadarıyla tek blog olarak Webrazzi'yi seçmiştir ve bu benim için değerli bir gelişmedir. Aynı kapsamda Pilli siteleri de MyNet reklamları sayesinde güzel bir destek almıştır.

MyNet ile yaptığım söz konusu anlaşma kapsamında Webrazzi reklamları 1 ay süreyle Teknolatte'de yayınlanıyor olacaktır. Aynı şekilde MyNet ile yapılan reklam anlaşması süresi de 1 aydır.

Webrazzi'ye bugüne kadar reklam ve sponsorluk ile destek olan aşağıda listelenmiş tüm şirketlere bu fırsatla teşekkür ediyorum.

Ayrıca Webrazzi'ye bugüne kadar manevi destek olan herkese, tüm okuyucularıma ve blog yazarlarına da sonsuz teşekkürler.

NOT: Bu arada sponsorlarımızdan olan KurumsalHaberler.com geçtiğimiz günlerde web sitesini yenilemiştir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.