Hürriyet otomobil seri ilanlarını da web'e taşıdı

Hürriyet otomobil seri ilanlarını da web'e taşıdı

HurriyetOto.comHurriyetEmlak.com ile yakaladığı başarının ardından Hürriyet şimdi de HurriyetOto.com ile otomobil seri ilanlarını web'e taşıdı.

Bugün itibari ile test yayınına başlayan servisi incelediğimde öncelikle HurriyetEmlak.com ile olan tasarım benzerliği dikkatimi çekti. Bu benzerlik şirketin tüm seri ilanlarını zaman içinde internet ortamına taşıyacağının işareti olarak düşünülebilir.

Kullanımı da tasarımı gibi HurriyetEmlak.com'la benzerlikler gösteren serviste, diğer tüm bölümlerde olduğu gibi ilan detay sayfası da son derece özenle modellenmiş.

HurriyetOto.com

Hürriyet'in HurriyetEmlak.com'daki ilanların portföy numaralarını seri ilan gazetelerindeki ilanlarla eşleştiriyor olması, otomobil tarafında da kesinlikle aynı modeli uygulayacaklarını gösteriyor.

Bu şekilde düşündüğümüzde de Hürriyet'in yakın zamanda senkronize çalışan bir online-offline (çevrimiçi-çevrimdışı) mecra oluşturacağını tahmin edebiliriz.

Sahip olduğu medya gücü ve başarılı servis uygulamaları sayesinde HurriyetOto.com ile de HurriyetEmlak.com başarısını yakalayacağını tahmin ettiğim şirketin, bundan sonraki seri ilan bazlı girişimi hangi alanda olacak merak ediyorum.

Tahmininiz varsa yorumlarda görmek isterim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.