UygunTeklif.com'da firmalar sizin için yarışıyor
E-Ticaret

UygunTeklif.com'da firmalar sizin için yarışıyor

UygunTeklif.com çeşitli konulardaki alım taleplerinizi firmalara göndermeniz ve firmalardan sizlere tekliflerin gelmesi prensibinde çalışan bir servis.

Gelen tekliflerden sizin için uygun olanına karar veriyor ve çalışmak istediğiniz firmayı seçiyorsunuz.

UygunTeklif.com kapsamında şu anda bilgisayar, sağlık, oto kiralama, internet dahil olmak üzere birçok alanda firmalar ve kategoriler bulunuyor.

Servisin ilerleyen günlerde büyük ölçekli firmalardan da üyelerinin olacağı yönünde bilgiler aldığımı söyleyebilirim.

Aslında UygunTeklif.com'un Web 2.0 konseptindeki girişimler ile birlikte değerlendirilebilecek bir servis olmadığının farkındayım. Ancak tüketici için işleri kolaylaştırmasının yanında özellikle sektörde ihtiyaç olan bir alanı doldurmasından dolayı avantaj yakalayabilecek bir çalışma olarak dikkatimi çekti.

İlerleyen dönemlerde servisin üye firma kapsamının genişleyeceğine ve Web 2.0'ın temel değerlerinden kullanıcı etikleşimine yer vereceğinden de şüphem yok. Aslına bakarsanız servisin yaratıcıları kullanıcı etkileşimi tarafını bir tür öneri olarak da kabul edebilirler.

Servsin mevcut ziyaretçi istatistikleri göz önüne alındığında özellikle kullanıcı etkileşimini yakalayabilmek UygunTeklif.com için büyük değer yaratacaktır.

Eğer birden fazla firmadan herhangi bir ihtiyacınız için teklif almak durumundaysanız, UygunTeklif.com göz önünde bulundurulması gereken bir servis diyebilirim.

Yorumlar (3)
 1. Turca Turca

  Domain ismi güzel, amaç ve uygulama güzel lâkin site tasarımı kötü. Acilen güzel bir tasarım yaptırmaları gerekiyor.

  Örneğin IE haricinde Firefox ile "Uygunteklif nedir?" bölümüne girdim ve karakter hataları ile karşılaştım. Bunların düzeltilmesi gerek.

 2. 1-2 günlük tatil programlarınız olduğu zaman

  mail atarmınız..

 3. Arzu Bulut Arzu Bulut

  valla ben www.ihaleetsene.com u da dikkate almanızı öneririm. Hem ihtiyaçlarınız için online ihale de açabiliyorsunuz.halı yıkama, temizlik, mobilya, bilgisayar, reklam v.s gibi onlarca katagori var. Kolayca en iyi fiyata ulaşmanız mümkün. ben en son boya badana için fiyat teklifi topladım.