En merak edilen girişim Joost için davetiye ister misiniz?

En merak edilen girişim Joost için davetiye ister misiniz?

Kazaa ve Skype'in kurucularının yeni girişimi olan ve uzun süre The Venice Project adıyla anılan Joost halen özel beta aşamasında test edilmektedir.

Televizyon kanallarının internet üzerinden yayın yapması modelinde çalışan ve buna bağlı olarak dijital ortamın nimetlerini de bünyesinde barındıran Joost'un bir süredir beta kullanıcıları arasında yer alıyordum.

Joost kullanarak özel olarak bu platform üzerinden yayın yapan kanalları seyredebilir, programlar arasında kelime bazlı arama yapabilir ve seyrettiğiniz kanal içi sohbetten, anlık mesajlaşmaya kadar birçok özelliği kullanabilirsiniz. Kısacası, ilerleyen dönemlerde en az Skype ve Kazaa kadar değerli olacak ve internet alanında çığır açacak bir uygulamadan bahsediyorum.

Joost'u henüz duymamış olabilecek okuyucularım için açıklamayı yaptıktan sonra ana konuya gelmem gerekirse.

Okuyucularım arasından 2 kişiye Joost davetiyesi gönderebilirim.

Eğer davetiye ile ilgileniyorsanız lütfen iletişim formumdan adınızı, soyadınızı ve davetiyeyi istediğiniz e-mail adresinizi bana gönderin.

Malesef sadece 2 davetiyem olduğundan, isteyen okuyucularım arasında yine basit bir kura çekimi yapmam gerekecek.

Elbette Joost bana yeni davetiye hakları tanırsa onları da iletişime geçip kazanamamış arkadaşlarla hemen paylaşacağım.

Güncelleme: Davetiyeler ile ilgili tahminimin çok üstünde bir taleple karşılaştım. Gerçekleştirdiğim çekilişte 2 kişiye davetiyelerini gönderdim. Yazımda da bahsettiğim gibi, Joost'un yeni davetiye hakkı vermesi ile onları da mesaj göndermiş olan diğer arkadaşlara gönderiyor olacağım. İlginize tekrardan teşekkürler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.