Sahibinden.com yenileniyor
Arama
Yenilikler

Sahibinden.com yenileniyor

Sahibinden.comÜlkemizin en popüler pazaryerlerinden birisi olan sahibinden.com hakkında geçtiğimiz dönemlerde eBay ile ortaklık dedikoduları gündeme gelmişti. (Gerçi şu günlerde aynı dedikodular GittiGidiyor.com için kulağımıza geliyor.)

Sahibinden.com özellikle son birkaç aydır potansiyelini kullanamıyor ve kendisini neden yenilemiyor eleştirilerine maruz kalıyordu ki, bugün bir arkadaşımdan servisin yenilenme aşamasında olduğu haberini aldım.

Söz konusu BETA yayını ne kadar süredir devam ediyor bilemiyorum ancak merak edenler için Sahibinden BETA şu anda açık.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
 1. Cenk dedi ki:

  Betalarına baktığımda gittigidiyor’u görmüş gibi oldum. Bunun için suçlamıyorum, aksine haklı bir hareket olduğunu bile düşünüyorum.

 2. Kahraman Aydemir dedi ki:

  Site betadan çıktı ve çok güzel oldu. Kategorilerde arama yapmak da sayfalar arası dolanmak da inanılmaz kolaylaştı ve hızlandı, ayrıca birçok yenilik ile sadece ikinci el ilan sitesi olmaktan da çıktı artık sahibinden.com, hızla büyüyorlar, tebrik ederim.

 3. selimiye arsa dedi ki:

  güzel bir yazılım ve sağlam seo örneği ile net sonuçlar elde ediyorlar, tebrik etmek gerek kendilerini…

 4. video turkey dedi ki:

  sahibinden, kurulduğu zamandan beri kendisini çok iyi derecede geliştirmiş ve oldukça iyi bir pazar payına sahip olmuştur.

 5. Kemal Gonenc dedi ki:

  Sahibinden sürekli gelişim içinde. Herhalde başarılı olmasını bu istikrarlı çalışmasına borçlu. Tebrikler.

 6. dating in turkey dedi ki:

  kendileri çok kısa zaman içinde çok yol aldırlar. kesinlikle tebrik etmek gerek. Ülkemizdeki internet kullanımı daha yeni yeni artılara çıkmaktayken bu başarı inanılmaz…

 7. Özellikle emlak alım satımlarında ” sahibinden ” kelimesinin internette ne derece önemli olduğunun farkına erken vararak sahibinden.com adlı siteyı kurup erken başarılara kapılarını açtılar. bu ülkemiz için çok büyük bir adım oldu internet piyasalarındaki canlılığın artması adına.. bilinçli kullanıcılar beraberinde rekabeti getirir..
  marmaristasarim.com seo departmanı

  1. gulet dedi ki:

   Marmaris Tasarım doğru diyorsunuz, internet içerisinde bilinçli kullanıcı sayısı arttığı taktirde daha kaliteli net ortamında yaşarız..saygılar

Bir Yorum Yazın